LoL yasaklama bildiriminden sonra istemci açılmıyor

Rin2b

Decapat
Adsız.png

1-2 ay önce böyle bir ban yemiştim oyuna girdiğimde oyun içi chate yazmamı engelleyen 10 oyunluk bir ban yediğim bildirimi geliyor ancak bu ekranı geçtikten sonra Client açılmıyor ve şu şekilde kalıyor.

1656591999624.png

Chat bani değil normal ban yemişsiniz. Bilet atın kaç gün olduğunu öğrenin.
Hayır başlığı okumadınız sanırsam 10 game chat restriction ve altında da aynı şekilde oyun içindeki ödüllerden faydalanamayıp eğer iyi saygılı oynamaya devam edersem banın açılacağı söyleniyor ancak oyuna giremiyorum

Hayır başlığı okumadınız sanırsam 10 game chat restriction ve altında da aynı şekilde oyun içindeki ödüllerden faydalanamayıp eğer iyi saygılı oynamaya devam edersem banın açılacağı söyleniyor ancak oyuna giremiyorum
Üst üse ban yediniz galiba. 10 Oyunluk chat yerken atıyorum 1 2 saat sonra 1 hafta, 2 haftalık ban yemişsiniz. Ondan sorna istemcinizde çıkmamış (aynı şkeilde geri bildirim raporlarının bazen istemcide çıkmaması gibi) ve bu yüzden aslında banınız var ama yok gibi bir şey oluşmuş. Banlı olduğunuz için giremiyorsunuz ancak clientside bansız olduğunuz için girebiliyorsunuz gibi.

Serverside : Banlı
Clientside : Temiz

Ticket atın.

Üst üse ban yediniz galiba. 10 Oyunluk chat yerken atıyorum 1 2 saat sonra 1 hafta, 2 haftalık ban yemişsiniz. Ondan sorna istemcinizde çıkmamış (aynı şkeilde geri bildirim raporlarının bazen istemcide çıkmaması gibi) ve bu yüzden aslında banınız var ama yok gibi bir şey oluşmuş. Banlı olduğunuz için giremiyorsunuz ancak clientside bansız olduğunuz için girebiliyorsunuz gibi.

Serverside : Banlı
Clientside : Temiz

Ticket atın.
Tek akla yatan ihtimal bu ancak arka arkaya ban atmaları bence saçma zaten 10 oyunluk chat banı almam birde üstünde onu perma yapmaları bilmiyorum zaten 1-2 ay oldu geçiçi bir ban olsa geçerdi sanırım

Yeni konular

Geri
Yukarı