LoL yeni başlayanlar için taktik ve Hero

sistemtoplma

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Bana taktik ve Hero önerir misiniz birde sırayla hangi heroları alayım bir harita çizer misiniz şu anda Annie Ashe ve Master Yi var hangi rolde oynamalıyım ? Runleri kaç lvl de dizmeye başlamalıyım kabiliyetler vs. ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence Garen gibi kolay bir şampiyon ile başla. Hangi rolde oynayacağın konusuna gelince, rünlerini dizmeden ormancı oynamanı tavsiye etmem. Ormancı oynadığında ormanda ölebilirsin veya rahat orman dönemezsin. ADC oynayabilmen için de rün lazım ama last hit (son vuruş) konusunda kendine güveniyorsan, oynayabilirsin. Rünlerini 20. levelda dizmeye başla. Açıkçası ben , 15.-16. seviyelerde IP biriktirmeye başlamıştım. Benim gibi önceden IP biriktirdiğinde biraz da olsa rahat rün dizebilirsin. Kabiliyetleri kendin diz. Zaten yeni kabiliyetleri herkes dizebiliyor. Sorularınız varsa alabilirim.
Oyundan da ekleyebilirisiniz. (İmzamda hesabım yazıyor)

Öncelikle oyunun genel mekaniklerini öğrenin. ( roller, amaçlar, haritalar ) ardından bot maçları ile 5-10 lvl olun. 3 levelde PvP girebiliyorsunuz, fakat botlarla biraz daha alıştırma yapmanızda fayda var. Sonra kendine bir rol belirleyin. Bu sayede yavaş yavaş gelişebilirsiniz.

Kardeşim oyunun başlarında minyon kesmeye bak skilllerini sıralı bir şekilde at mesala jax kullanınıyon.İlk önce e.q.w yaparsan adamı ezersin.Buna wombo combo denir.Rün olayına gelince yavaş yavaş dizersin.Oyunu anlayınca kendine göre rünler yaparsın.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı