LoL "yeniden bağlanıyor" hatası

Mr. KEY

Kilopat
Bu sabah internetimin yavaşladığını hissettim. Hız testi yaptığımda hızım her zaman ki gibi çıkıyor fakat yüklemeler çok gecikiyor. Bir YouTube videosunu 720P izlediğimde ileri atlıyorum eskisinden uzun süre bekliyorum. Bu güne kadar böyle sorun yaşamamıştım. Ayrıca TFT oynuyorum oyun içinde yeniden bağlanıyor hatası veriyor ve Client açıldığında görsel yüklemeleri gelmiyor. Mobilden bağlandığımda aynı sorun devam ediyor. Bankacılık uygulamalarım ve diğer sosyal medya uygulamaları sayfa yenilemiyor. Farklı cihaz ve bilgisayarda test ettim sorun aynı. Bilgisayara farklı program yüklemedim ve zarar verebilecek bir siteye giriş yapmadım.
Müşteri hizmetleri arıza kaydı oluşturdu. Sizlerin bir önerisi var mı? Hat değerlerim ve hız testimin sonucu ekte mevcut. Yaklaşık 6 aydır değerlerim bu şekilde stabil ve sorun olmadı.

Dosya Ekleri

• Hat değerleri.jpg
    Hat değerleri.jpg
    38,6 KB · Görüntüleme: 38
  • Hız testi.jpg
    Hız testi.jpg
    27,8 KB · Görüntüleme: 30
Bu tür yavaşlamalar genellikle modemin uzun süre kapatılmadığından yaşanabiliyor. Modeminizi kapatıp 10 saniye kadar beklerseniz sorun düzelebilir. Gerekirse modem arkasındaki küçük iğne deliğinden modeme reset atın.

Bu tür yavaşlamalar genellikle modemin uzun süre kapatılmadığından yaşanabiliyor. Modeminizi kapatıp 10 saniye kadar beklerseniz sorun düzelebilir. Gerekirse modem arkasındaki küçük iğne deliğinden modeme reset atın.

Modem arayüzünden reset atmıştım ama dediğinizi deneyeceğim şimdi. Cevap vermekte çok geç kalıyorum çünkü cevabım yaklaşık 5 dakikada yükleniyor 😭

Yeni konular

Geri
Yukarı