LoL yerine oynanılabilecek oyun tavsiyesi

yaraliordek

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
LoL oynamak bana zarar veriyor, zaten zevk almıyorum bağımlı olduğum için oynuyorum.
Sistemim düşük;
Sistem özelliklerim.
İşlemci: Intel Celeron CPU G1610.
Ekran kartı: Yok APU.
RAM: 4 GB.
Depolama: 460GB hard disk ya da SSD bilmiyorum ama açlış kapanış hızlı.
İşletim sistemi: Windows 10 sl.
Online bir oyun arıyorum, çok biliniyor olması önemli değil ücretsiz olmasından yanayım P2W olması sorun değil.

@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE

İnternetiniz iyiyse GeForce NOW'u önerebilirim. 24 Mbps internetle sistemimin kaldırmadığı birçok oyunu oynadım. Far Cry 5, Cyberpunk falan falan. Far Cry 5'i sabah aldım, biraz oynamıştım. Fazla sardı. Onun dışında online oyun olarak Rocket League'ye bakabilirsiniz. Onun kitlesi de kanserdir ama oyuna alışırsanız canavar oluyorsunuz.

İnternetiniz iyiyse GeForce NOW'u önerebilirim. 24 Mbps internetle sistemimin kaldırmadığı birçok oyunu oynadım. Far Cry 5, Cyberpunk falan falan. Far Cry 5'i sabah aldım, biraz oynamıştım. Fazla sardı. Onun dışında Online oyun olarak Rocket League'ye bakabilirsiniz. Onun kitlesi de kanserdir ama oyuna alışırsanız canavar oluyorsunuz.

30 FPS oynatıyor, ve çok pahalı. Rocket League denemiştim çok kasıyordu.

LoL oynamak bana zarar veriyor, zaten zevk almıyorum bağımlı olduğum için oynuyorum.
Sistemim düşük;
Sistem özelliklerim.
İşlemci: Intel Celeron CPU g1610.
Ekran kartı: Yok APU.
RAM: 4 GB.
Depolama: 460GB hard disk ya da SSD bilmiyorum ama açlış kapanış hızlı.
İşletim sistemi: Windows 10 sl.
Online bir oyun arıyorum, çok biliniyor olması önemli değil ücretsiz olmasından yanayım P2W olması sorun değil.

@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE

Team Fortress 2 oynayabilirsin topluluk sunucuları basit eglence falan.

Geri
Yukarı