LoL yükleme ekranı %100'de kalıyor

comradeserpentor

Hectopat
Öncelikle herkese günaydın.
Bilgisayarıma League of Legends (LoL) yükledim fakat oyunda istemcide hiçbir takılma donma olmamasına rağmen oyun yükleme ekranında %100'de kalıyor.
Alt+F4 yapıp tekrar açıyorum sonra çok yavaş yükleniyor ve oyun açılıyor (oyun içerisinde 60+FPS) ben 1 Level iken millet 10 Level oluyor ve oyun bitiyor.
Bilen biri varsa yardımcı olabilir mi rica etsem?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ayarlardan tam onarım başlatabilirsiniz olmaz ise hextech repair tool muydu neydi o tarzda bir şey vardı onu indirin çalıştırın rar dosyası oluşturacak onu Riot destek bölümünden oyun içi sorunlara gönderin yardımcı olurlar büyük ihtimal.

Bu dediğiniz her oyun oluyor mu? Yoksa sadece oyuna ilk girişinizde mi oluyor? Aynı sorunu yaşamıştım. Her gün oyuna ilk girişimde aynı sorunu yaşıyordum. İlk oyundan sonra böyle bir sorun olmuyordu. Sonraki maçlarda normal bir şekilde oynuyordum. Herhangi bir takılma, donma, FPS sorunu yaşamadım ama sizin anlattığınız olayın aynısı oluyordu. Onarma seçenekleri işe yaramadı. Bilemiyorum belki de bilgisayarın önbelleği ile ilgili bir durum olabilir.

Kendimce şöyle bir çözüm bulmuştum. Her gün istemciyi açınca ilk önce antrenman moduna giriyordum. 2-3 dakika burada oyalandıktan sonra gerçek dereceli maçlara giriyordum. Bu şekilde hiçbir sorun yaşamadım. :D İsterseniz dediğimi deneyebilirsiniz. Ben sadece günde bir kere bu sorunu yaşadığım için bir kere antrenman moduna girmek yetiyordu. Eğer siz her oyunda bu sorunu yaşıyorsanız o konuda yardımcı olamayacağım. Şu anda oyunu oynamıyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı