LoL yükleme ekranında bekliyor

IshakUs

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, LoL'de 11.8 güncellemesinden sonra almaya başladım bu hatayı. Daha önce hiçbir sorun yoktu. Neyse hatam şu arkadaşlar: Karakter seçtikten sonra oyuna giriyor ya, oraya girdiginde % dolma yeri açılmıyor ve otomatik kapanıyor, yeniden bağlan diyor. Tıklıyorum, yine açılıyor. Alt tarafta ikon geliyor ve sonra kapanıyor, ardından tekrar bağlan simgesi geliyor. Yani sürekli bu döngüye devam ediyor. Sorunu nasıl çözecegimi bilen biri varsa yardımcı olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Cevap veremediğim için özür dilerim arkadaşlar ceza aldım. Arkadaşlar bir sürü şey denedim hexect repair tool, ayarlardan tam onarım, silip tekrar yükledim, format attım ama sorun yine de devam ediyor. Yt de bazı videolar izledim windowsmode2 falan onları da denedim. Güvenlik duvarını falan da kapattım ama çözemedim desteğe de biliyorsunuz artık TR serverinde destek yardım etmiyor biletleri kapattı daha içten yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Cevap veremediğim için özür dilerim arkadaşlar ceza aldım. Arkadaşlar bir sürü şey denedim hexect repair tool, ayarlardan tam onarım, silip tekrar yükledim, format attım ama sorun yine de devam ediyor. Yt de bazı videolar izledim windowsmode2 falan onları da denedim. Güvenlik duvarını falan da kapattım ama çözemedim desteğe de biliyorsunuz artık TR serverinde destek yardım etmiyor biletleri kapattı daha içten yardımcı olabilirseniz sevinirim.
Başka oyunlarda sıkıntı var mı?

4 GB RAM 4 GB Ekran kartı 2.70 işlemci.
8 GB RAM, 7520ENTEgre-8750DAHIli ekran kartı ve A6 2.70gh işelmci var aga.
Arkadaşlar bu konuyu tekrar açamıyorum ama sorun bu şekilde yardımcı olabilir misiniz
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Tam onarım yaptın mı?
yaptım hocam
Aynısı bana da olmuştu LoL setupu indir tekrar, sonra oradan onarıma tıkla.
hocam sizde ki osrun attıgım videoda ki gibi miydi
4 GB RAM 4 GB Ekran kartı 2.70 işlemci.
8 GB RAM, 7520ENTEgre-8750DAHIli ekran kartı ve A6 2.70gh işelmci var aga.
Arkadaşlar bu konuyu tekrar açamıyorum ama sorun bu şekilde yardımcı olabilir misiniz
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

yaptım hocam

hocam sizde ki osrun attıgım videoda ki gibi miydi
Arkadaşlar Format attım tekrar yükledim düzelmedi 2 defa silip yükledim yine devam ediyor tam onarım başlattım olmadı hexect repair tolls yükleyip denedim yine olmadı?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı