LoL yükleme ekranında kaldı

Darvell

Hectopat
Yer
Crown Prince's Palace, Berlin, Deutschland
Daha fazla  
Meslek
Kaiser
Merhaba. Sıradayken oturum zaman aşımına uğradı deyip attı, oyundan sonra da ekteki gibi kaldı. Çözümünü bilen biri var mı?

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    26,1 KB · Görüntüleme: 82
Sağ üstten çarpıya basıp oturumu kapata tıklayın ve tekrar giriş yapın. Düzelmezse Riot Games destek ile iletişime geçebilirsiniz.

Ban yemişsin kral :D aynısı bana da oldu dün Allah'tan 10 level hesaptı önce oturum azaman aşımına uğradı hatası verdi tam kapatırken donduğu için arkada hesap askıya alındı yazısını gördüm :D

Başka hesaba giriyor. ☹️ Yazalım bakalım.

Benim hesabımda da ganimet kısmı açılırken hata veriyordu. Başka hesaptan deneyince girebiliyordum. Bug olmuş gibi. Desteğe yazarsanız düzelir. Ama ben destek cevap verene kadar kendi kendine düzeleceğini tahmin ediyorum.

Ban yemişsin kral :D aynısı bana da oldu dün Allah'tan 10 level hesaptı önce oturum azaman aşımına uğradı hatası verdi tam kapatırken donduğu için arkada hesap askıya alındı yazısını gördüm :D

Yani bir şey yapmadım o yüzden yiyeceğimi zannetmiyorum. Ama hesap askıya alınırsa açılmıyor mu?

Yani bir şey yapmadım o yüzden yiyeceğimi zannetmiyorum. Ama hesap askıya alınırsa açılmıyor mu?

Daha önce Riot Games'e borçlandım ve hesabımı askıya aldılar. Nasıl borçlandığımı anlatmayayım :) ama böyle bir şey olmadı. Büyük ihtimal bir bug falandır.

Yeni konular

Geri
Yukarı