Çözüldü LoL yüklenmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

xxKralTRxx

Picopat
Format attığım bilgisayarda siyah bir ekranda takılı kaldı ve yükleme yapmıyor.

Ekran Görüntüsü (3).png

Masaüstü arka planım zaten siyah kafanızı karıştırmasın. Az önce .NET Framework uyarısı veriyordu yükledim şimdi o uyarıyı vermiyor ama değişen bir şey olmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
İmleci hareket ettirince el işareti falan gözüküyor.
Ekran Görüntüsü (7).png

Galiba oldu.

Önce bu adresten bir tarama yaptım daha sonra ise sağ tık >özellikler >uyumluluk sekmesinden işletim sistemini değiştirdim.

Ekran Görüntüsü (9).png

Ekran Görüntüsü (8).png
Format attığım bilgisayarda siyah bir ekranda takılı kaldı ve yükleme yapmıyor.

Eki Görüntüle 1528659

Masaüstü arka planım zaten siyah kafanızı karıştırmasın. Az önce .NET Framework uyarısı veriyordu yükledim şimdi o uyarıyı vermiyor ama değişen bir şey olmadı.
Güncellemeleri yaptın mı? Bende de aynı sorun vardı Windows'u güncelleyince düzelmişti

DirectX .net Visual Studio gibi Windows araçları eksik ya da hatalı inmiş olabilir. Onları kaldırıp tekrar kurun. Kendisi restart attıracaktır zaten sistemin. LoL'ün herhangi bir dosyası varsa silin. Sitesinden yeni bir setup indirin ve kurun.

CTRL + yukarı veya aşağı ok tuşuna basarak Riot Client'in çözünürlüğünü değiştirin. Bir ihtimal görüntünün gelmesini sağlayabilir.

DirectX .net Visual Studio gibi Windows araçları eksik ya da hatalı inmiş olabilir. Onları kaldırıp tekrar kurun. Kendisi restart attıracaktır zaten sistemin. LoL'ün herhangi bir dosyası varsa silin. Sitesinden yeni bir setup indirin ve kurun.
Ekran Görüntüsü (4).png

Güncellemeleri yaptın mı? Bende de aynı sorun vardı Windows'u güncelleyince düzelmişti
Ekran Görüntüsü (5).png

CTRL + yukarı veya aşağı ok tuşuna basarak Riot Client'in çözünürlüğünü değiştirin. Bir ihtimal görüntünün gelmesini sağlayabilir.
Hayır sadece siyah ekranın görüntüsü büyüyüp küçüldü he bir de şöyle bir şey de var.

İmleci hareket ettirince el işareti falan gözüküyor.
Ekran Görüntüsü (7).png

Galiba oldu.

Önce bu adresten bir tarama yaptım daha sonra ise sağ tık >özellikler >uyumluluk sekmesinden işletim sistemini değiştirdim.

Ekran Görüntüsü (9).png

Ekran Görüntüsü (8).png

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı