LOL'da Sürekli Ban Yemek

OnurB

Kilopat
Yer
A, A
AFK kalmaktan gene ban yedim dün. Üstelik dün daha yeni hesabım açılmıştı. Olabilir kardeşim oyunu kesin almışız trollüyoruz derken birden net düştü geri girene kadar iş işten geçmiş. Direk ban yedim. Olmaz bu. Napacağımı bilemiyorum 1 hafta. Bir ara hesap satan varsa alıp onla maç oynayım ranked gireyim yeter bana diye düşündüm ama emin değilim.
Akıl verin. Napayım ben. Dota Alışamadım alışsam dota oynayacağım ama LOL daha sade oldugu için hosuma gidiyor.
Sizce yeni hesap mı satın almalıyım ergenlik yapıp yoksa oturup beklemeli miyim ?
1 hafta oyunsuz bana fazla.

Lol sade mi? Bir daha düşün görsel efektler yüzünden attığın skill minion a gidiyor. Gereksiz fazla efekt var. Anime efektler taktiksel arcade karışımı.. 2 hafta dota oyna oynarken alışırsın bu sefer lol saçma gelir. Oynarken lole girersen tabi oynayamazsın. Skin alıyorsun o kadar ban yiyorsun gidiyor bütün paralar.

League of Losers oynama, DotA oyna. Şarkısı bile var:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Ben league of legends'ı seviyorum.

Ama tabii ki dota daha eski ve tahminimce daha iyi...

Not : Hiç dota oynamadım.

Basshunter'ıda severim bu parçası çok eski :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı