LoL'de 30. seviye olup dereceli maç kazanamamak

Colonel Miller

Hectopat
Yer
Moscow
Daha fazla  
LoL'de 30 Level oldum. Dereceliye smurf geliyor hep. 1 galibiyet aldım sadece takım sayesinde. Benim elomda insanlar ne zaman gelir? Çok tilt oldum. Bırakmayı düşünüyorum. Monitöre kafa atacaktım.

Oyunu tek başına taşıyabileceğiniz, kolay bir şampiyon ile belirli bir yere kadar geldikten sonra daha rahat oynayabilirsiniz. Tek girmek yerine mutlaka bir arkadaşınızla girin ki taşıması daha kolay olsun.

Mesela orta koridorda Annie oynayabilirsiniz. Ligler sıfırlanınca ilk 10 maçımda sadece Annie oynadım ve hepsini kazanarak bitirdiğim ligin bir küme altında tekrar başladım. Annie ile elmasa ligine çok rahat ulaşabilir hatta onun da üstüne çıkabilirsiniz.

Herhangi bir lige yerleştiğin zaman sana sadece senin liginde olan insanlar gelir. Ayrıca smurfleri herhangi bir şekilde engelleyemezsin o yüzden oyunda kendini geliştirmeye bak.

30 Level olmak dereceli için yetmiyor. 200-300 Level olup çarp iteminin mantığını bilmeyen adamlar gördüm. Derecelileri hemen atmayın. Normal oyun daha eğlenceli zaten sinir stres olmak da yok. İlla gireceğim diyorsanız yanına iyi bilen birisini al kasmaya çalışın beraber. Ama smurf veya kötü oyuncuların çaresi yok. LoL bu.

Yıllarımı Lol, Archeage ve metin2 gibi oyunlara harcadım. Çok pişmanım. Size tavsiyem bu tarz rekabetçi oyunları oynamayın. Daha çok sizi sinir etmeyen, zamanınızı çok harcamayan, pc başında tutmak zorunda kalmayan oyunlara yönelin.

30 Level olmak dereceli için yetmiyor. 200-300 Level olup çarp iteminin mantığını bilmeyen adamlar gördüm. Derecelileri hemen atmayın. Normal oyun daha eğlenceli zaten sinir stres olmak da yok. İlla gireceğim diyorsanız yanına iyi bilen birisini al kasmaya çalışın beraber. Ama smurf veya kötü oyuncuların çaresi yok. LoL bu.

Dereceli girdiğim zaman 200 300 Level adamlar geliyor. Sebebi nedir? Mantıken onların daha fazla oyun tecrübesi var.

Geri
Yukarı