LoL'de AFK Kalma Süresi ne kadar?

Bunun bir süresi yok. Lolde ceza durumları oyundaki diğer oyunculara göre şekilleniyor. Diyelim afk kaldın ve diğer oyuncular seni rapor etti. Bu yüzden ceza alabilirsin mesela, veya küfür ettin diğer oyuncular seni küfür ve hakaretten rapor ettiler oyun sonu bu şekildede ceza alabilirsin.
Kimse seni rapor etmesse sıkıntı olucağını zannetmiyorum. Ama endişelenme rapor etselerde ban yemessin lol bu sonuçta. Adamlar nasılsa banlanmayız riot takmıyor diye derecelide küfürler maçı bilerek düşürmeler daha neler neler yapıyor. Korkma kolay kolay yemessin.

90 saniye sınır. Geçersen LP kaybedersin veya seride isen o maç bozgun görünür.

@Rewill216 Heh bilip bilmeden yaz böyle insanlar derecelide AFK kalsın. Ceremesini oyuncular çeksin. Oyunu bırakma sebebim bunlardan biri. Gelmişsin AFK kalsan da bişe olmaz diyorsun.

Benim oyunuma gelirsen kritik bir noktada afk kalıp oyunu verirsek senin yüzünden anında 5 maç ceza atarım hiç acımam.

90 saniye sınır. Geçersen LP kaybedersin veya seride isen o maç bozgun görünür.

@Rewill216 Heh bilip bilmeden yaz böyle insanlar derecelide AFK kalsın. Ceremesini oyuncular çeksin. Oyunu bırakma sebebim bunlardan biri. Gelmişsin AFK kalsan da bişe olmaz diyorsun.

Yalanmı ustadım. Şuan bile gir oyuna bu tip insanlardan 50 tane var. Yoksa yok de yani. Riot adam akıllı bir ceza sistemide uygulayamıyor. Ben sadece olanı söylüyorum.

Şu görüntü yıllardır değişmedi.
32ce960437a4ba599726595dadad902b.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı