LoL'de arkadaşlarım benimle dalga geçiyor

• Konuyu başlatan SF24
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 18
  • Görüntüleme 687
Dostlar merhaba.
LoL'de şu anda Flex D4 ve Soloq'da g1'im TR de. OTP Malzahar ve Nilah oyuncusuyum diye arkadaşlarım benimle dalga geçiyorlar.
Bu dalga geçilmelerin sebebi ne olabilir?
Benim tahminim karakterleri oynayanların sayısının bir elin parmağını geçmemesi.

Master Yi'den başka bir şey oynayamıyorlar bende ıvern mainim.
Bronzda demirde ve altında çok aşağlandım çöp çar vurmuyor bile falan diye hep toxiclediler.
İstediklerini desinler sen eğleniyorsan ne ala.

Dostlar merhaba.
LoL'de şu anda Flex D4 ve soloq'da g1'im TR de. OTP Malzahar ve Nilah oyuncusuyum diye arkadaşlarım benimle dalga geçiyorlar.
Benim tahminim karakterleri oynayanların sayısının bir elin parmağını geçmemesi.
Abi ligleriniz ne güzel, arkadaşınız sizle dalga geçse ne yazar?

LoL rehberi hazırlar mısınız hocam?

Dalga geçmeleri eğer seni rahatsız ediyorsa bunu onlara nezaketle söylemeni tavsiye ederim. Çünkü önemli olan senin mutluluğun sen onlarla dalga geçmediğin sürece, sana yapılmasını yapmadığın sürece onlardan bu tarz şeyleri rica edebilirsin. Çünkü katlanmanın da bir manası yok sana

Master Yi'den başka bir şey oynayamıyorlar bende ıvern mainim.
Bronzda demirde ve altında çok aşağlandım çöp çar vurmuyor bile falan diye hep toxiclediler.
İstediklerini desinler sen eğleniyorsan ne ala.

Şöyle söyleyeyim. Ben Malzahar ve Nilah oynamaya başlamadan evvel S4 B1 arası geziyordum. Geçen sezon Nilah çıktığı an başladım nilaha ve Nilah'la tam 145 maçta sadece 13 maç yenildim ki o maçlarda da SUP'larım çok kötüydü.Tr de ilk 200'e falan girdim. S1'e kadar çıktım. Sonra da malzahara başlayıp Malzahar'la da bu sezon bayağı maç atıp g2'ye çıktım. Tekrar nilaha döndüm G1 oldum takılıyorum oralarda.

Dalga geçmeleri eğer seni rahatsız ediyorsa bunu onlara nezaketle söylemeni tavsiye ederim. Çünkü önemli olan senin mutluluğun sen onlarla dalga geçmediğin sürece, sana yapılmasını yapmadığın sürece onlardan bu tarz şeyleri rica edebilirsin. Çünkü katlanmanın da bir manası yok sana.

Flex'te 5 kişi giriyorum 5.leri yok diye. Girip maçı taşıyorum sonra Nilah ne kanka deyip küfür yiyorum paso. Ben de direk mute atıp devam ediyorum oynamaya.

Abi ligleriniz ne güzel, arkadaşınız sizle dalga geçse ne yazar?

LoL rehberi hazırlar mısınız hocam?

Ne konuda bir rehber hazırlamamı istiyorsunuz hocam?

Dostlar merhaba.
LoL'de şu anda Flex D4 ve soloq'da g1'im TR de. OTP Malzahar ve Nilah oyuncusuyum diye arkadaşlarım benimle dalga geçiyorlar.
Benim arkadaşlarım da öyleydi.Bende onlarla dalga geçtim. Şaka bir yana onlara ifade edin rahatsız oluyorsanız.Anlamazlarsa sende onlara de ki;
Bronz stuck

Yeni konular

Geri
Yukarı