LoL'de arkadaşlarım benimle dalga geçiyor

• Konuyu başlatan SF24
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 18
  • Görüntüleme 696
Meta olan charları oynayın.

Meta olan çarların hiçbirini sevmiyorum çünkü gerçekten unbalancedlar(böyle diyorum da navori+Dominik Nilah oynayıp TF büküyorum xD)

Benim arkadaşlarım da öyleydi. Bende onlarla dalga geçtim. Şaka bir yana onlara ifade edin rahatsız oluyorsanız. Anlamazlarsa sende onlara de ki;
Bronz stuck.

Diyenlerin elosu benimle neredeyse eşit, midimiz Master fakat çok umursamıyor oynadığım karakterleri.

Meta olan çarların hiçbirini sevmiyorum çünkü gerçekten unbalancedlar(böyle diyorum da navori+Dominik Nilah oynayıp TF büküyorum xD)

Diyenlerin elosu benimle neredeyse eşit, midimiz Master fakat çok umursamıyor oynadığım karakterleri.
Ne diye dalga geçiyorlar hocam?

Flex'te 5 kişi giriyorum 5.leri yok diye. Girip maçı taşıyorum sonra Nilah ne kanka deyip küfür yiyorum paso. Ben de direk mute atıp devam ediyorum oynamaya.

Ne konuda bir rehber hazırlamamı istiyorsunuz hocam?
Hocam lig atlama, az ölme, taktikler falan. Güzel rehberleriniz bekleriz yapmak isterseniz burada konu açın.

Dostlar merhaba.
LoL'de şu anda Flex D4 ve Soloq'da g1'im TR de. OTP Malzahar ve Nilah oyuncusuyum diye arkadaşlarım benimle dalga geçiyorlar.
Bu dalga geçilmelerin sebebi ne olabilir?
Benim tahminim karakterleri oynayanların sayısının bir elin parmağını geçmemesi.

Hocam LoL'u oynamayı bırakın bence oradaki herkes sürekli oyun oynayan ve mal tipler sinirlerinizi bozanlar.

Dostlar merhaba.
LoL'de şu anda Flex D4 ve Soloq'da g1'im TR de. OTP Malzahar ve Nilah oyuncusuyum diye arkadaşlarım benimle dalga geçiyorlar.
Bu dalga geçilmelerin sebebi ne olabilir?
Benim tahminim karakterleri oynayanların sayısının bir elin parmağını geçmemesi.

Nilah... Riot'un dengelemeye üşendiği bir tasarım hatasıdır. Şu anda elo boosterlar. Nilah+Yuumi ile boosting yapmaktadır. Malzahar'da aşırı basit. Tek yapmak gereken lane itmek. Dalarsa da bası yor r ye adam pert.

Nilah ne kanka dünyanın en boş çarı git Kai'Sa Ezreal oyna TF taşırsın deyip hayır cevabını alınca gelen o boş sözler.
Malzahar alınca da meşhur MALzahar esprileri ve geyikleri.
Hocam nilah fazla op bence.Ayrıca onlara şöyle söyleyin.Ben nilah oynamayı seviyorum.İstediğim şampiyonu oynarım sizi ilgilendirmez.Çok üstünüze gelirlerse onlarla oynamayın bence.

Nilah... Riot'un dengelemeye üşendiği bir tasarım hatasıdır. Şu anda elo boosterlar. Nilah+Yuumi ile boosting yapmaktadır. Malzahar'da aşırı basit. Tek yapmak gereken lane itmek. Dalarsa da bası yor r ye adam pert.

Nilah'ı dengesiz yapan navori+Dominik Build'i. Aşırı kırık.%100 krite tamamlayıp navorili Build yapıyorsun. E e r yapıyosun ve fight bitiyor. Bir de yanına Yuumi veya Soraka falan alınca zaten Auto fight winner misali. Malzahar zaten e W atarak lanepush atmak ve TF de Assassini r ile alıkoymak. Onun dışında fight dışı Q basıp dürtmek, fakat bu aralar tierla oynandığını görüyorum ve iğrenmeye başladım.

Yeni konular

Geri
Yukarı