LoL'de bilinmeyen hata

DesipecT

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar görseldeki hatayı almaktayım. Kimisi geçici kimisi ban yediğimi söylüyor. Hesap 7 yıllık hesap 1 kez bile ban yemedi böyle bir şeyin mümkünatı yok. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    73,6 KB · Görüntüleme: 112
Başka arkadaşımda benim hesabıma girmeyi denedi oda hesabıma giremedi. Ben de kendi bilgisayarımda başka hesap açmayı denedim başka hesaba giriyor umarım düzelir ya

Arkadaşlar görseldeki hatayı almaktayım. Kimisi geçici kimisi ban yediğimi söylüyor. Hesap 7 yıllık hesap 1 kez bile ban yemedi böyle bir şeyin mümkünatı yok. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Kanka benim hesabım ban yemişti bu haldeydi ban yemişsin muhtemelen aynı PC ve Client'ten farklı hesaba girdimmi bu sorun olmuyordu açıldı hesabımın banı bu sorun kalktı.

Kanka benim hesabım ban yemişti bu haldeydi ban yemişsin muhtemelen aynı PC ve Client'ten farklı hesaba girdimmi bu sorun olmuyordu açıldı hesabımın banı bu sorun kalktı.
hesabımın nasıl ban yediğini anlıcam bildirimde gelmiyor ki hocam. daha önce hiç ban da yemedim.
İnternet ile ilgili bir sorun değil bu. Riot Desteğe ticket at, sonucu da buraya at herkes görsün.
ticket attım dönüş bekliyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı