LoL'de bilinmeyen hata

DesipecT

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar görseldeki hatayı almaktayım. Kimisi geçici kimisi ban yediğimi söylüyor. Hesap 7 yıllık hesap 1 kez bile ban yemedi böyle bir şeyin mümkünatı yok. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    73,6 KB · Görüntüleme: 112
Bekleyeceksiniz mecbur. Geçici bir kısıtlama da olabilir, öğrenirsiniz. İnternetle falan alakası yok ama işte burası mesaj sayısını arttırmaya çalışan bir şey biliyor gibi görünmeye çalışanlarla dolu.

Cevap süreci oluyor deli oldum vallahi yav.

:D öylede genelde soruları botlar yanıtlıyor hızlı dönerler bence.
Bekleyeceksiniz mecbur. Geçici bir kısıtlama da olabilir, öğrenirsiniz. İnternetle falan alakası yok ama işte burası mesaj sayısını arttırmaya çalışan bir şey biliyor gibi görünmeye çalışanlarla dolu.

Kanka banamı laf attın bilmem ama aynı sorunu 2 3 gün öncesine kadar banlı hesabımda (geçici ban) kendim yaşıyordum oradan dolayı cevap yazıyorum.

Arkadaşlar görseldeki hatayı almaktayım. Kimisi geçici kimisi ban yediğimi söylüyor. Hesap 7 yıllık hesap 1 kez bile ban yemedi böyle bir şeyin mümkünatı yok. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Oturumu kapatıp başka bir hesaba girmeyi deneyin. Eğer olursa ban yemişsinizdir. Ben şu an banlıyım ve böyle oluyor. Başka hesaba girebiliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı