LoL'de EUW bölgesine geçmeli mi?

Feanethil

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
450 level TR hesabım var. TR sunucusunda maçlar hiç çekişmeli geçmiyor genelde snowball etkisiyle oyunları ya kaybediyoruz ya da kazanıyoruz. Ben de EUW bölgesine geçmeye düşündüm. Sizce geçmeli miyim? Sezonu Plat 1 bitirdim.

Uton

Megapat
Makaleler
3
Şu an meta tam dediğiniz gibi zaten, EUW'da master altındaki elolarda hiçbir fark görmeyeceksiniz.

Pweck

Kilopat
Daha fazla  
Oyun kalitesi olarak Plat liginde bile ciddi fark ediyor şunu rahatlıkla söyleyebilrim ki euw'da plat 1-3 tr de d4-d3 seviyelerine eşit. Oyuncu kitlesi olarak tr kadar toksik oyuncu olmadığını söyleyebilirim arada illaki denk geliyor ama genelde kimse sövüşmeden oyununu oynuyor.

WololoTR

Decapat
Daha fazla  
450 level TR hesabım var. TR sunucusunda maçlar hiç çekişmeli geçmiyor genelde snowball etkisiyle oyunları ya kaybediyoruz ya da kazanıyoruz. Ben de EUW bölgesine geçmeye düşündüm. Sizce geçmeli miyim? Sezonu Plat 1 bitirdim.
Bu sıralar meta çok bozuk, özellikle cana göre vuran itemlerin ciddi bir dengeye ihtiyacı var. 1-2 aya düzeltirler. Dünya şampiyonası çekişmeli geçsin diye her sene aynı şeyi yapıyorlar.

Paradoxy

Centipat
Daha fazla  
TR sunucu EUW'dan kat ve kat daha zor. EUW şu anlık önermem çünkü o kadar garip Build'ler yapıyorlar ki insan kendini sorguluyor. Yuumi mid ile plat olan alman bir arkadaşım var.

turgutalp

Decapat
Toksiklik euw da daha beter.Tr deki adam ana bacı küfrediyor.Euw da tilt biri hiçbir şey yazmıyor ama bilerek sana maçı kaybettiriyor.Bildiğin satıyor maçı çaktırmadan yapıyor bunu çok denk geldim.
Ama euw plat elonun oyun kalitesi tr plat elodan daha iyi.

Yukarı