LoL'de gelişmek için öneriler

Çoğu şampiyonu oynamanı öneririm böylece mainin banlansa da şampiyon alabilirsin aynı zamanda karşı takımın da seçimlerine hakim olur karakterlerin zayıf noktalarını bilirsin.

8 Aydır oynamıyordum urf için yüklemiştim ve 1-2 gün önce eşyalar değişmiş, oyuna alışamadım tekrardan bence çok kötü olmuş.
Yeniliğe karşı değilim ama çok büyük kaos var. Önerilen eşya setleriyle bazı karakterlerde full build çok güçsüz oluyorsun bazı karakterlerde tek eşyayla aşırı güçlü oluyorsun.

Takım olmazsa çöp oyun. Tamamen çöp.

Altın 4 olan kuzenlerim ile başladık. Ben de ilk başta Jax vardı. Tam benim hero. O hero ile kuzenlerim ile Gümüş 2'ye kadar çıktım.

Ama devamında oynayış aynı oynayış. Jax yine aynı Jax. Yok abi. Takımda söz dinleyen. Komutları uygulayan 1 Allah'ın kulu yok.

Kule alti bekle, geliyorum dedikçe ileri açılıyor. Daha sonra Vayne kasılıyor. Kasılan Vayne sana oyun salar mı? Ya da Twitch? Ya da Ashe?

Ama sen ve senin ADC geri kalırken rakip takım ADC ilah oluyor. Mid'e roam atıyorlar. 3v1 hatta 4v1 orman ile midi düşürüyor. Kule açıyor.

Şimdi bizim takım, beni dinlemedi. Karşı takım kastı. Ben tek başıma bir şey de yapmam. Zorunlu olarak FF. Bunun gibi Türkler yüzünden 170 LP Kaybettim. Lig düştüm tabii.

Takım arkadaşı olmadan girilmez bu oyuna. İmkanı yok. Kazanacağınız maçı bile verirsiniz, aklınız almaz. En ufak hatada maç döner.

Nasıl Lars gibi oynarım? :D Şaka şaka, sadece bana basit birkaç hareket öğretecek var mı?
Oyun bilgisi en önemlisi. Arkadaşlar çoğu detaydan bahsetmişler ama benim farklı bir önerim kendi koridoruna göre bir profesyonel oyuncu ya da yayıncı seçip onu izlemen. Ben mid lane olarak Naru'yu izlerdim ve gerçekten faydası çok oluyor. İzlediğin videolardan küçücük detaylar seni çok farklı yerlere taşıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı