LoL'de herkes sövüyor

LoL'e yeni başladım herkes sövüyor. İnsanlar çok kızgın kime sorsam sövmüyorum çok sakin oynarım diyor fakat oyunda herkes ana bacı giriyor. Ben 21 sene boyunca yemedigim küfürü bu oyunda yedim oyundan soğuttular ne önerirsiniz küfür yemem için gelişmem için?
Yıllardır oynuyorum asla ve asla küfür yemediğim maç olmaz. 2 saat önce girdim dereceli smurf kasıyorum Master Yi jungle orta koridordaki sevgili katarinamız minyon kaybettiği için Allahıma küfür etti. Oyunun kitlesi iyice toxic olmaya başladı. Bırakmanı öneririm.

LoL'e yeni başladım herkes sövüyor. İnsanlar çok kızgın kime sorsam sövmüyorum çok sakin oynarım diyor fakat oyunda herkes ana bacı giriyor. Ben 21 sene boyunca yemedigim küfürü bu oyunda yedim oyundan soğuttular ne önerirsiniz küfür yemem için gelişmem için?
Lol özellikle düşük elolarda inanılmaz toksik insanların olduğu bir oyun. Tek bir skilli tutturamadığınız için ölmenizi isteyenler mi dersin, başka bir lanede bir tane minyon kestiniz diye annenizin ölmesini isteyenler mi dersin. Ne ararsan var. Benden sana bir tavsiye, seni mesajlarla ya da sinyallerle rahatsız eden herkesi sustur, sadece oyununa bak. Kafan rahat olsun.

5 yıl boyunca lol oynadım. Ve ne yazık ki 300lvl hesabım küfürden ban yedi. Evet bende o toxic insanlardandım. Fakat bırakıp başka oyunlara yöneldim ve tüm terbiyesizlik ve ahlaksızlığım ortadan kalktı. Bu oyunda sövmeden oynayan bulmak elmas bulmaktan zor. O yüzden başlamadan bitir. Battle royale, hikaye tarzı oyunlar oyna. AMA NE OLURSA OLSUN BAŞLAMA.

Türkiye sunucu rezalet bir sunucu EUW sunucusuna geçmeni tavsiye ederim toxic oyuncular geliyor ama 5 oyunda 1 geliyor. Kendini bu sunucuda geliştirebilirsin. İtemlerin ne işe yaradığını öğren pasiflerini aktiflerini öğren sonra oyun kolay geliyor.

Not: Pratik yapmadan öğrenemezsin ve tek karakterde takılı kalma.

Yeni konular

Geri
Yukarı