LoL'de kendimi nasıl geliştirebilirim?

night x rain

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Mühendisi
Arkadaşlar merhaba ben oyuna yaklaşık 1 sene önce başladım, şu an West'te Platinim. Benim bir sorunum var o da şöyle:

Oyuna başlarken kilitli kameraya alıştım, serbest kamerada oynayamıyorum.
Mid mainim, yeri geliyor irelia ve yasuo almam gerekiyor. CT icabı ama kilitli kamera yüzünden bu Hero'lar ile hızlı oynayamıyorum.

Serbest kameraya alışmak istiyorum denedim bir botlu oyunda ama çok zor geliyor space ile denge kuramıyorum.

Alışmam için bildiğiniz bir yöntem veya oyun ayarı var mı?
Kamera hassasiyeti ideal kaçta olmalı?

Böyle bir sorun yaşayan var mı?

Kilitli kamerada oynayan profesyonel oyuncular var. Serbeste alışmak zorunda değilsin.
CT icabı diye bir şey yok. Ne oynayabiliyorsan onu alacaksın. Öyle bir seviyede olacaksın ki adam karşında sana CT diye aldığı şampiyon ile ezilecek.
Oturup oynuyorsun, öyle alışıyorsun.
Kamera hassasiyeti, fare hassasiyeti diye bir şey de yok. Sen nasıl rahatsan öyle oyna.

Öyle bir sorun yaşayan yok çünkü bu bir sorun değil. Ama senin gibi konu açanlar oluyor. Benzer şeyleri söylüyoruz.

Kilitli kamerada oynayan profesyonel oyuncular var. Serbeste alışmak zorunda değilsin.
CT icabı diye bir şey yok. Ne oynayabiliyorsan onu alacaksın. Öyle bir seviyede olacaksın ki adam karşında sana CT diye aldığı şampiyon ile ezilecek.
Oturup oynuyorsun, öyle alışıyorsun.
Kamera hassasiyeti, fare hassasiyeti diye bir şey de yok. Sen nasıl rahatsan öyle oyna.

Öyle bir sorun yaşayan yok çünkü bu bir sorun değil. Ama senin gibi konu açanlar oluyor. Benzer şeyleri söylüyoruz.

Hocam teşekkür ederim cevabınız için ama CT icabı gerçekten gerekiyor adam zed alıyor irelia dışında bir pickim yok zedi yenecek örnek veriyorum bir video izliyorum adam ireliaya yağ gibi kayıyor öyle oynamak istiyor insan

Oyuna 1 yıl önce başlayıp West plat eloda altını çizerek söylüyorum —yasuo— oynuyorsan helal olsun sana😄 En kral otpsi bile intler genelde yasuo ile

Yasuoyu sadece yeniceğim matchuplarda alıyorum Hero zaten güçlü bufflıda feedlediğim elbet oluyor ama en fazla 1 5 falan gittiğim olmuştur

Yeteneğin ne kadar ise ondan fazlası olmuyor. West'de platin'den çıkmak benim bildiğim çok zor. Bence fazla kafaya takma bu lig olayını yoksa keyfi kaçıyor, bende senin gibiydim ben şahsen tek bir lanede takılı kalmak istemiyorum her lanei ve heroyu oynuyorum ve sıkılmıyorum.

Ben de senin gibiyim. Oyuna bu sezonun başında başladım. Elmas 4'üm şu an. Sence West'e geçeyim mi? Gözüm korkuyor. Çok iyi West falan diyorlar. Oyunculuk farkı bariz mi?

Geçmeni öneririm evet fark var ve zorlanırsın ama oyununa katkısı müthiş TR'de diaysan West'te plat civarısın diyebilirim West'te oyna bir iki yıl trye geç Master challenger a kasarsın

Ben de senin gibiyim. Oyuna bu sezonun başında başladım. Elmas 4'üm şu an. Sence West'e geçeyim mi? Gözüm korkuyor. Çok iyi west falan diyolar. Oyunculuk farkı bariz mi?
Heroları kasacağım diye kanser olursun, bence hiç gerek yok. Flamerlar west'de de hiç az değil. West'de oyuncular cidden iyi, normal oyunlar bile bazen dereceli gibi geçiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı