LoL'de ki en berbat hero

Kha'zix. Yasuo almışım mide kata var karşımda. Trade giriyorum herifin bıçağının olduğu yere hortumu atıp ulti ile outplay edeceğim. Neyse hortumu attım, tuttu da. Ultiyi koydum ama kata flash attı ardından Allah'ın cezası kha'zix gelip tek attı. Kha'zix 2 0 bu arada. Oyunun başında bizim ekkoyu Red'inde kesti daha sonra ben gittim ons Full can olarak o da Full can olmuş ilk kez orada öldüm. Kha'zix'in bana 2. gelişinden sonra katadan tek yemeye başladım zaten. Skarner da ultisi dışında işe yaramaz bir şampiyon. Ayrıca blitzcrank. Blitcrank çok kanser bir şampiyon. Yanına kadar çeken şampiyon mu olur ya? Tutturması da zor değil. Çalıya pusuyorum ben, herif gelmiş kulenin altına çekti öldüm. Irelia ve camille karşınıza oynayan bir irelia veya camille gelirse Jungle olmadan lane kazanmanız imkansız. Jung gelirse camille genelde ya dönüp size tek atar ya da e ile kaçar. Irelia 2V1 atıp ikinizi de keser. Size camille karşı oynarken başından geçen bir olayı anlatacağım: Riven oynuyorum, herifle takasa girdik 2 kere e attı ikisini de yemedim yine kaybettim. Neyse biraz fazla konuştum.
Bir tane Hero vardı ismini unuttum zaman geçmişi vs zamanı kontrol eden yaşlı bir adam ismini hatırlamıyorum.
Zilean.

10 yılda 1 metaya girer, Türkiye'de toplasan 3 kişi oynuyor, zaten kostüm gelmiyor, profesyonel arenada yine 10 yılda 1 oynanır, yetenek seti 90'lardan kalma, hikayesi ilgi çekici değil, tipsizin teki. Bu şampiyon niye var?
skarner.jpeg

10 yılda 1 metaya girer, Türkiye'de toplasan 3 kişi oynuyor, zaten kostüm gelmiyor, profesyonel arenada yine 10 yılda 1 oynanır, yetenek seti 90'lardan kalma, hikayesi ilgi çekici değil, tipsizin teki. Bu şampiyon niye var?
Eki Görüntüle 745964

Seraphine'e karşı kin beslememiz için. Bu arada altına imzamı atarım.

Yarın sana Zed maçımdan kesitler atacağım. Zed main veya OTP de değilim en fazla 20-30 maçım vardır.

O videodan sonra bunu diyebilecek misin acaba? :)
Ben Zed main'im. Gerçi 5 aydır oynamıyorum ama. Ve güçsüz bir karakter olduğuna eminim. Market değişmeden önce. Gelsin bakalım karşına renekton, akali, irelia, lissandra, lb ve niceleri...

Geri
Yukarı