LoL'de kötü takım geliyor

Proteus

Decapat
Daha fazla  
Aga Gold elodan nasıl çıkacağım? Adamlar geliyor gerçekten trollüyor hani başka bir açıklaması yok bunun koşup koşup kasmış adama hala vs deneyip ölüyorlar. Kol versem dinlemiyorlar. Kötü bir oyuncu olsam buralara kadar gelip yazmam. Ben midde farmımı alıyorum Jungle camp kurmazsa Killer'imi de alıyorum. Her zaman Lane'de öndeyim ama 10 maçın 2 3'ünü taşıyabiliyorum takıma gelenlerde 1'i 2'si oynarsa anca, aksi takdirde hep lose. Nasıl rank yükseleyeceğim Fizz'le 10 0 gidiyorum karşı bot lane i midi oyundan düşürmüşüm ama TF'lerde late Game de bir şekilde kaybediyoruz takım acayip kötü geliyor sürekli ve lose aldıkça da daha düşüyorum daha kötü bir takım geliyor. Arkadaşlarımla giriyorum onlarda çok kötüler onlar trollüyor kaybediyorum o yüzden de onlarla girmeyi bıraktım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Takım oyunu olarak düşünüyorsan şanstır ama bireysel düşünüyorsan bence yetenek gerekiyor çıkmak.

O yüzden ben kendimi tekli dereceli de kolsuz hissediyorum üstad.

Tabi şunu da düşünmek lazım oyun düşene pek yardımcı olmuyor. Baktın snowball'a bağladı rakip takım. Dakika 20 olmadan sur verin geçin.

En kötü lig Gold ligtir. Demir bronz oyun bilmez gümüş öğrenme aşamasındadır Gold ise öğrenip te kötü oynayanların yeridir. Yani oyunu bilen ama yeteneksiz kişilerin tavuk kümesi gibi doluştuğu yer.

Çıkmanın tek yolu Gold'a düşer düşmez art arda Win alıp kendini plata atmak eloyu 1 kere düşürdünmü tüm oyunun en cehennem yeridir. Çıkmak imkansıza yakındır. Tavsiyem ilk 10 maçı fullemeye çalışmanız.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı