LoL'de küfür eden oyuncu için nasıl ticket atarım?

körbiginar

Kilopat
Makaleler
14
Yer
Dreamland
Daha fazla  
Merhaba, yaklaşık 15 dakika önce bir el LoL oynadım. Karşı takıma Twitch geldi. Doğrusu söylemek gerekirse ne ana, ne avrat bıraktı. Oyun içinden raporladım lakin yeterli olmadığını düşünüyorum. Elimde görseller var ve o görselleri Riot ekibine ulaştırmak istiyorum ama Ticket sayfasında görsel ekleme bölümü yok. Nasıl ulaştırabilirim?
1638713989523.png
Bu görselin fazlası da var ayrıca.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hızlı resim veya benzeri bir resim yükleme servisine görseli yükleyin sonra linki ticket açıp atın.

Riot biletler üzerinden işlem uygulamıyor. Rapor da işe yaramayacak muhtemelen. Aynı olayı 10 kere daha yapması lazım ceza alabilmesi için.

Merhaba, yaklaşık 15 dakika önce bir el LoL oynadım. Karşı takıma Twitch geldi. Doğrusu söylemek gerekirse ne ana, ne avrat bıraktı. Oyun içinden raporladım lakin yeterli olmadığını düşünüyorum. Elimde görseller var ve o görselleri Riot ekibine ulaştırmak istiyorum ama ticket sayfasında görsel ekleme bölümü yok. Nasıl ulaştırabilirim?

Dostom LoL oynuyorsun, bu küfürleri göz önüne alarak oyuna girmen gerekiyor. Sonuçta TR'nin en kanser oyunlarından bir tanesi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, yaklaşık 15 dakika önce bir el LoL oynadım. Karşı takıma Twitch geldi. Doğrusu söylemek gerekirse ne ana, ne avrat bıraktı. Oyun içinden raporladım lakin yeterli olmadığını düşünüyorum. Elimde görseller var ve o görselleri Riot ekibine ulaştırmak istiyorum ama Ticket sayfasında görsel ekleme bölümü yok. Nasıl ulaştırabilirim?
Destek sistemine oyun içinden raporlamayı unuttuğunu söylersen işleme alır ama yine otomatik sistemin insafına kalıyor. Dışarıdan müdahale etmeleri mümkün değilmiş. TR sunucularında yıllardır değişmeyen bir olay maalesef. Son zamanlarda da 3-4 PRE girip artistlik yapanlar çoğalmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı