LoL'de küfür eden oyuncu için nasıl ticket atarım?

Selam ****,

Öncelikle bize bu durumu bildirdiğin ve beklediğin için teşekkür ederim.🙏

Yaşamış olduğun durum karşısında üzgünüm. Seni gayet iyi anlıyorum. Çünkü ben de bir oyuncuyum ve maalesef oyunlarımda bu tarz kötü söylemlerde bulunan oyunculara denk gelebiliyorum ve bu oyunlarda hem bizim hem de takımımızın morali bozulduğu için oyunu kaybetme ihtimalimiz bir o kadar artıyor. Ama oyunlarda yapılan davranışların hepsinin bir sonucu vardır. Bu tarz durumlarda asla tolerans göstermiyoruz. Bundan emin olabilirsin. Elimizden geldiğince sizin daha güzel ve eğlenceli maç atması için çabaladığımızı unutma.😊

'Senna' oynamış olduğun maçta '****' adlı 'Twitch' oyuncusu hakkında hemen inceleme işlemlerini başlatıyorum. İçin rahat olsun. Ben de üzerime düşen inceleme işlemini yapacağım. Bu işlem bazen kısa bazen de uzun sürebilir. Eğer uygunsuz bir durum tespit edilirse adaletin yerini bulacağından şüphen olmasın.💪

Görüyorum ki oyun sonu raporlama sistemini de kullanmışsın kanka. Bu yüzden istemcinden belki bir geri bildirim alabilirsin.💙

Sportmence davranan sen ve senin gibi oyuncularımız sayesinde oyunumuzu daha güzel ve eğlenceli bir yere getirmekte daha da sağlam adımlar atabiliyoruz.👊

Başka bir problemin veya sorun olduğunda burada olduğumuzu unutma.😊

Kendine iyi bak kanka. Seviliyorsun.❤❤

Yageru
Riot Games Oyuncu Destek
Belki de durum düşündüğüm kadar umutsuz değildir?
1638735892196.png

:)

Riot değil, sistem banlanmıyor.

Dora'nın videosu var konuyla ilgili. TR'de küfürden ban yemek zor. Sürekli küfür etmesi lazım.

Pek düzgün durmamış, ban yemiş. Benim rapor tuşum bozuk galiba.

Geri
Yukarı