Lol'de küfür edene nasıl dava açılır?

LoL'de din, kitap, Allah, ve ölmüş nineme dahi küfür eden birine dava açmak istiyorum. Nasıl yapabilirim? Yaşadığınız tecrübeleri de anlatırsanız sevinirim.

Takmayın hocam.
LoL'de din, kitap, Allah, ve ölmüş nineme dahi küfür eden birine dava açmak istiyorum. Nasıl yapabilirim? Yaşadığınız tecrübeleri de anlatırsanız sevinirim.

Allah belasını verir.

Öyle yapacağım diyen çok kişi gördüm oyunlarında. Uğraştığınıza değmez. Böyle insanlardan milyonlarca var. Önce gerçek adını bulmanız gerek. Kanıtları ile savcılığa gitmeniz gerek.

1619310570159.png

Hocam aynısını 4-5 ay önce bende yaşadım açmak istedim ama arkadaşlar bana daha dosyası bile açılmaz dendi ki doğru dediler ülkede katiller elini kolunu sallayarak geziyo 2 anneye küfür eden mi ceza alacak güldürmeyin lütfen.

Öyle yapacağım diyen çok kişi gördüm oyunlarında. Uğraştığınıza değmez. Böyle insanlardan milyonlarca var. Önce gerçek adını bulmanız gerek. Kanıtları ile savcılığa gitmeniz gerek.

Adam oyunda ismini değiştirince zaten tüm bilgiler elden gidiyor uğraşmaya değmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı