LoL'de küfür etmek zorundalar mı?

Elinde olmayan sebepten kastın nedir? Durduk yere küfür edenler istisna oluyor. Ama dediğim gibi istisnalar kaideyi bozmaz.

İstisna olmuyor istisna olanlar sebebi olup da sövenler

Elim de olmayan sebepler internetin durduk yere yavaşlaması ve ardından normal hızına dönmesi oyunu sabah saatlerinde oynuyordum ve sabah saatleri internet in en iyi çektiği hiç kopma yaşamadığım saatlerdi orta da hiçbir şey yokken internete bir tek ben bağlıyken yavaşladı

İstisna olmuyor istisna olanlar sebebi olup da sövenler.

Elim de olmayan sebepler internetin durduk yere yavaşlaması ve ardından normal hızına dönmesi oyunu sabah saatlerinde oynuyordum ve sabah saatleri internet in en iyi çektiği hiç kopma yaşamadığım saatlerdi orta da hiçbir şey yokken internete bir tek ban bağlıyken yavaşladı.

Bak ben hata yapana da sövmüyorum. Adamın skill kaçırması önemli değil. Ben de çok iyi bir oyuncu değilim ben de yetenek atışlarını kaçırabilirim. Gayet normal ve kimseye bu yüzden sövmem. Ama adam hiç oynamadığı bir karakteri oynayamayacağını bile bile alıp hata yaparsa söverim.

Bak ben hata yapana da sövmüyorum. Adamın skill kaçırması önemli değil. Ben de çok iyi bir oyuncu değilim ben de yetenek atışlarını kaçırabilirim. Gayet normal ve kimseye bu yüzden sövmem. Ama adam hiç oynamadığı bir karakteri oynayamayacağını bile bile alıp hata yaparsa söverim.

Sen ve senin gibilerine yazık he. 😀

Adam hiç oynamadığı bir karakteri oynayamayacağını nerden bilecek peki. :D :D

Sadece LoL'de olmuyor bu durum. Bu konunun açıldığı vakitlerde CS:GO'da aynı şekilde birkaç şahısla ben de küfürleştim. İnternette çok sık rastlanılan bir durum. Sırf bu yüzden online oyun oynayasım kalmadı.

Geri
Yukarı