LoL'de kusursuz 360 derece dönme hile mi?

Burak Beyc

Yoctopat
Arkadaşlar merhaba, LoL oynarken karşıma gelen Zed çok dar bir açı ile kendi etrafında hızlıca 360 derece döndü. Bildiğim kadarıyla bunu normal bir şekilde yapmak imkansız. İnternetten araştırdığımda bunun script olduğu veya makro olduğu sonuçlarına ulaştım. Makro yapmak için sanırım makro özelliğine sahip iyi bir mouse gerekiyormuş. Bu hile midir? Cezası var mı? Teşekkürler.

Farenin sağ tuşuna basılı tutup çevirirse çok rahat dönebilir.

O kadar pürüzsüz donemez faker bile donemez.

Arkadaşlar merhaba, LoL oynarken karşıma gelen Zed çok dar bir açı ile kendi etrafında hızlıca 360 derece döndü. Bildiğim kadarıyla bunu normal bir şekilde yapmak imkansız. İnternetten araştırdığımda bunun script olduğu veya makro olduğu sonuçlarına ulaştım. Makro yapmak için sanırım makro özelliğine sahip iyi bir mouse gerekiyormuş. Bu hile midir? Cezası var mı? Teşekkürler.

Hiledir %98

@Burak Beyc Tam olarak nasıl bir şey anlatmaya çalıştığınızı anlatmadım ama boşta dururken ben de karakterleri olduğu yerde hızlı bir şekilde döndürüyorum yani nasıl bir dönüş anlamadım.

Anlatmak istediğinizi çok net anlayabiliyorum arkadaş script açmış. Yüksek elolarda oyun içinde özellikle xerath girip böyle hareket yaptımı direk anlayıp reportluyorlar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaş bundan bahsediyor sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı