LoL'de lig atlamak yetenek işi mi?

Josepstalin

Decapat
Daha fazla  
Beyler merak ettigim bir konu var sezon 10 başlarından beri LoL oynuyorum fakat en fazla gümüş 4 60 lp ye falan çıkabildim. Tabii arada sunucu değişme yeni hesap olayları falan oldu neyse, aranızda elmas, Master eloda olanlar bir soyleyebilir mi kaç yılda o liglere çıkdınız? Bir de hangi koridorda oynadıgınızıda yazarsanız iyi olur. LoL oynadıkca lig atlanır mı yoksa yetenek işi mi?

Beyler merak ettigim bir konu var sezon 10 başlarından beri LoL oynuyorum fakat en fazla gümüş 4 60 lp ye falan çıkabildim. Tabii arada sunucu değişme yeni hesap olayları falan oldu neyse, aranızda elmas, Master eloda olanlar bir soyleyebilir mi kaç yılda o liglere çıkdınız? Bir de hangi koridorda oynadıgınızıda yazarsanız iyi olur. LoL oynadıkca lig atlanır mı yoksa yetenek işi mi?
Şans oyunu ya akıllı bir takım gelecek ya da aptal bir takım gelecek şans işi.

Elmas 2'yim 2019 Ekim ayında başladım. Öncelikle Support oynuyorum Janna, Thresh, sona benzeri şampiyonlar oynuyorum Support konumundan sanada tavsiye ederim en azından Jungle oynamak kadar stresli değil oyuna yeni başlayanlara ya da düşük ligdeki insanların cidden Jungle oynayarak lig atlaması iyice zorlaştı Support oynamanı tavsiye ederim eğer adc arkadaşın var ise.

Son düzenleme:
Türkiye serverinde diamond 1'e kadar şans çok fazla özellikle diamond eloda %80 ihtimalle ya sizin takımınızda bir Win trade var ya da boosted. Bu da tamamen şans durumu ama diamond sonrası yetenek önemli.

Yeni konular

Geri
Yukarı