LoL'de lig atlanılmıyor

Makaleler
1
Yahu fresh hesap aldım 7W 3l gümüş 3 50 lp başlattı gelem lp 28 falan şimdi gümüş 4 gelen lp 11-12 son maçımda Yorick var adc Draven oynuyorum adam durduk yere bana Vatan haini terörist diyor feedlemeye başlıyor. Adam mide Zyra ve kata aldı midde 1 dakika durmadı kata 23 0 12 bitirdi. Bu trollerden nasıl kurtulurum? Asıl hesaba geçeceğim elohellden kurtulamaasam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Atlanmıyor diyor, sen atlayamıyorsun. Ayrıca o Smurf Que kadar lanet bir elo yok, chati muteleyip sadece oyununa odaklan ve çık bu kadar basit. Fresh hesapta %70 üstü WR ile Plat serilerine kadar çıkıp saldım ben de okullar açılınca. Bu arada yanına bulabiliyorsan bir pre bulup onunla oyna daha basit olur.

Atlanmıyor diyor, sen atlayamıyorsun. Ayrıca o smurf que kadar lanet bir elo yok, chati muteleyip sadece oyununa odaklan ve çık bu kadar basit. Fresh hesapta %70 üstü wr ile plat serilerine kadar çıkıp saldım ben de okullar açılınca. Bu arada yanına bulabiliyorsan bir pre bulup onunla oyna daha basit olur.

Hocam mute atıyorumda sonra aklıma takılıyor acaba ne konuşuyorlar diye geri açıyorum :D

Yahu fresh hesap aldım 7W 3l gümüş 3 50 lp başlattı gelem lp 28 falan şimdi gümüş 4 gelen lp 11-12 son maçımda Yorick var adc Draven oynuyorum adam durduk yere bana Vatan haini terörist diyor feedlemeye başlıyor. Adam mide Zyra ve kata aldı midde 1 dakika durmadı kata 23 0 12 bitirdi. Bu trollerden nasıl kurtulurum? Asıl hesaba geçeceğim elohellden kurtulamaasam.
Dostum, bakın isterseniz challanger olun fresh Q'da hem kanserler hem scriptler sonra duo'lar peşinizi bırakmaz TR veyahut da West farketmiyor. O yüzden goblin account alın bir kaç maç fazla atın, ama gününüzü gereksiz insanlardan ve stresten kurtarın. Ve mutlaka Mid oynuyorsanız Jungle, Jungle oynuyorsanız Midlane veyahut da Support duo bulun. ADC'yi Fresh Q'da scriptler oynuyoruz hiç tavsiye etmiyorum.

Geri
Yukarı