LoL'de lig kasmak istiyorsanız 5 kişi oynayacaksınız

7 yıldır oynuyorum bu kadar rezalet olmamıştı oyun. En azından sesli getirseler takımla etkileşim olur. Çoğu kişi bu durumda küfür ederler vs diyor. Ama ben sanmıyorum mesela çocuk durduk yerde aq vs. Şeyler yazıyorsa, bunu sözlüde kolay kolay büyük birine vs. Yapamaz. Bir de bence de bırakın LoL'ü cidden aşırı boş kitle ve meta var. Herkes saçma yayıncılardan gördüğü taktikleri deniyor.

Bir kere bu bot lanedekiler çok bilmiş ve durduk yere pingliyorlar. Örneğin solodaki adam ölünce, ping hakkı bitene kadar pingliyor. O yüzden sesli sohbete girerlerse kanser ederler oyuncuları.

Son düzenleme:
Yaklaşık 6 yıldır oynuyourum TR de bayağı toxic kitle var son 1 yıldır West'te oynuyorum orası TR'den biraz daha iyi daha az toxic AFK var ve oyuncular daha bilinçli ama dediğin doğru LoL'de tek kişi lig atlamak çok zor.

Uzun zaman sonra oyuna gireyim dedim anlık :) .

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    1,2 MB · Görüntüleme: 56
Tamam kötü takım denk gelebilir ama bu lig çıkamamak için bir bahane değil. 10 maç giriyorsan en fazla 2-3 maçına denk geliyor, geri kalan 7 maçı kazanıp kazanmamak sana bağlı.
Katılmıyorum. Kendim bronz gümüş arası giderken, 4 gümüş arkadaşımı yanıma aldım. Elmas 1 olduktan sonra oyunu bıraktık. Ne takım arkadaşın zevk veriyor, ne rakip. Maç kazandığın için söven, takım arkadaşı kötü bir maç geçiriyor diye bilerek onu satan, karşı takıma info veren, istediği heroyu aldılar yada banladılar diye maç boyu söven yada bilerek besleyen... Bunların hepsi rakip takıma gelenler. E haliyle oyundan böyle zevk almıyorduk. Bu oyunun 10 maçından 9u böyleleriyle dolu.

Katılmıyorum. Kendim bronz gümüş arası giderken, 4 gümüş arkadaşımı yanıma aldım. Elmas 1 olduktan sonra oyunu bıraktık. Ne takım arkadaşın zevk veriyor, ne rakip. Maç kazandığın için söven, takım arkadaşı kötü bir maç geçiriyor diye bilerek onu satan, karşı takıma info veren, istediği heroyu aldılar yada banladılar diye maç boyu söven yada bilerek besleyen... Bunların hepsi rakip takıma gelenler. E haliyle oyundan böyle zevk almıyorduk. Bu oyunun 10 maçından 9u böyleleriyle dolu.
Ben oynayan kitlenin toxicliğinden bahsetmiyorum.

Karşı takıma info veriyor, bilerek feedliyor veya kötü oynuyor diye TF'lerde diğerlerini yalnız bırakıyorsa, nasıl maç kazanmalı diğer takım üyeleri?

Takıma gelen 4 kişi de bunu yapmıyor, yapanlarda her maç gelmiyor. Lig kasamadığınız için bahane uydurmayın lütfen. Tamam bazı maçlar cidden imkansız oluyor ona bir şey demiyorum ama nadir oluyor bu, 10 maçtan 2 3'ü en fazla.

Lig kasamadığınız için bahane uydurmayın lütfen
Elmas 1 bıraktım zaten. Neyin kasamaması? Allah aşkına :D Solo oynarken gümüştüm. 5 pre oynamaya başladık. Rahatça plat 1'e çıktık. Plattan elmasa çıkmak zordu. Elmasa çıkınca da boostedları döve döve elmas 1 olduk. Oyunun kitlesinin ne kadar boktan olduğunu başka daha nasıl anlatabilirim :D Oyunu bırakıp hesabımı satmamın sebebi zaten kitlenin çok kötü oluşu. Yoksa ben seviyordum moba oyunları oynamayı.

Yeni konular

Geri
Yukarı