LoL'de maç kaybettirmekten zevk almak

Evet arkadaşlar. Takım arkadaşlarım beni tilt etmeye çalıştıklarında onlara bilerek maç kaybettirmek bana haz veriyor. Özellikle önde olduğumuz bir maçı kaybettirmeye başladığımda ve onlar kaybedeceğimizi anladıklarında sinirden klavyeyi parçalarcasına küfürler, hakaret ediyorlar. Bense sessiz sessiz maç kaybettiriyorum. Onların o sinirli hallerini görmek bana inanılmaz bir zevk veriyor. Onların kazanma hayallerini ellerinden almak beni zevkten dörtköşe yapıyor. Var mı bilerek besleyenler arasında böyle düşünen? Normalde LoL'ü bırakmıştım ama bugün 2-3 maç atayım dedim. Hepsini kaybettirdim. Takım arkadaşlarımın kazanma hayallerini çaldım. Üstelik maçları kazanma potansiyelimizde vardı. Bundan çok zevk alıyorum.

Ben oyun oynamam ama bu konuda sizi destekliyorum. Sen sinir olup takımın kazanacağına; sen eğlen takımın kaybetsin daha iyi. Bir oyun için stres yapmanıza değmez bilerek besleyin gitsin. Hatta takım arkadaşın öndeyken onunla beraber dalacakmış gibi yap o girince uzaktan seyret.

Ben oyun oynamam ama bu konuda sizi destekliyorum. Sen sinir olup takımın kazanacağına; sen eğlen takımın kaybetsin daha iyi. Bir oyun için stres yapmanıza değmez bilerek besleyin gitsin. Hatta takım arkadaşın öndeyken onunla beraber dalacakmış gibi yap o girince uzaktan seyret.
O zaman tek başınıza botlar ile girin.

Kulaklarınızın çınladığına eminim. 1 kişiye sinir olup kalan 8 kişinin oyun zevkini bozman karaktersizce, sana hak verenlerdede tuhaflık var. Takım oyunu oynadığınızı unutmayın yapamıyorsanız daha bireysel oyunlara yönelmenizi tavsiye ederim.

Niye kafaya takıyorsunuz ki arkadaşlar ? Bu arkadaş üst liglere hayatı boyunca çıkamayıp orda yaşanan oyun keyfini alamadığı için alt liglerde böyle şeylere başvuruyor. Demir ya da bronze liglerde trollese ne olur trollemese ne olur ? Zaten tüm oyunlar isteselerde istemeselerde troll havasında geçiyor.

Niye kafaya takıyorsunuz ki arkadaşlar ? Bu arkadaş üst liglere hayatı boyunca çıkamayıp orda yaşanan oyun keyfini alamadığı için alt liglerde böyle şeylere başvuruyor. Demir ya da bronze liglerde trollese ne olur trollemese ne olur ? Zaten tüm oyunlar isteselerde istemeselerde troll havasında geçiyor.
Hocam zaten arkadaş birkaç gün önce " Lolde dişi herolar daha güçlü" diye konu açıp 5 0 aatrox oynarken 5 0 jinxin onu kestiğinden bahsetmişti :) bu bile yeterli adamın oyun seviyesini göstermeye.

Burada bile insanlar kötü yorum yapıp sinirlendikçe zevk almıyorsa bir şey bilmiyorum.

Hocam zaten arkadaş birkaç gün önce " Lolde dişi herolar daha güçlü" diye konu açıp 5 0 aatrox oynarken 5 0 jinxin onu kestiğinden bahsetmişti :) bu bile yeterli adamın oyun seviyesini göstermeye.
Öyle hocam, üst liglerde bir lane 0 10 bile oynasa kimse tilt olmaz, he bir iki kere uyarı pingi falan atar kendine gel dersin dolaylı yoldan en fazla bu kadar. Çünkü 5 e 5 bir oyun oynuyorsun ve her maç takımındaki her lane kazanması mümkün değil, illaki biri birinden daha iyi oynuyor olacak bunda bilerek yapılmıosa tilt olunacak hiç birşey yok. Fakat bu arkadaş ve bunun gibi düşük elo oyuncuları kendi lanesini kazansa bile herhangi bir lane kaybedince küfür kıyamet girişiyorlar ya da dümdüz yürüyüp ölmeye başlıyorlar. Zaten bu sebeple düşük elolardalar. Tam tersine ben böyle yapmasına çok mutlu oluyorum, çünkü hep o liglerde kalacak ve üste çıkamayacak ne takımıma ne de karşıya gelmeyecek.

Yeni konular

Geri
Yukarı