LoL'de maç nasıl kazanılır?

Bu oyunda belli başlı taşıyıcı Hero'lar var. Geri kalan bütün Hero'lar NPC, yani bot. O Hero'ları oynamanın bir mantığı yok. Eloboost yapanlara bak yüzde 99'u orman kha veya Evelynn oynayıp her maç 20 30 kille maçları taşıyorlar. Ben Silver'dan plata kadar sadece kha zix oynayarak çıktım. Plata geldikten sonra aatroxa geri döndüm ve Aatrox'la lanede ezsemde maç taşıyamamaya başladım. Lucian Nami ikilisine Aatrox'la ne yapabilirsin? Khayla 1'ini çıkartırsın ama. Şu an ligim plat 2 daha da yukarıya çıkmıyor yeteneğim bu kadar çünkü. Gerçi kha oynamaya devam etsem elmas 4 olurum en iyi ihtimalle diye düşünüyorum ama zamanında çok kha oynadım artık kha oynayacak şevkim kalmadı. Yani sana önerim Silver'da falan hele gidip de top mid veya botta oynamanın mantığı yok oyunu taşıyan rol ormandır. Özellikle Silver'da orman kha al nasıl oynanması gerektiğini öğren, her maç 20 25 kill alıp taşırsın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu oyunda belli başlı taşıyıcı Hero'lar var. Geri kalan bütün Hero'lar NPC, yani bot. O Hero'ları oynamanın bir mantığı yok. Eloboost yapanlara bak yüzde 99'u orman kha veya Evelynn oynayıp her maç 20 30 kille maçları taşıyorlar. Ben Silver'dan plata kadar sadece kha zix oynayarak çıktım. Plata geldikten sonra aatroxa geri döndüm ve Aatrox'la lanede ezsemde maç taşıyamamaya başladım. Lucian Nami ikilisine Aatrox'la ne yapabilirsin? Khayla 1'ini çıkartırsın ama. Şu an ligim plat 2 daha da yukarıya çıkmıyor yeteneğim bu kadar çünkü. Gerçi kha oynamaya devam etsem elmas 4 olurum en iyi ihtimalle diye düşünüyorum ama zamanında çok kha oynadım artık kha oynayacak şevkim kalmadı. Yani sana önerim Silver'da falan hele gidip de top mid veya botta oynamanın mantığı yok oyunu taşıyan rol ormandır özellikle Silver'da orman kha al nasıl oynanması gerektiğini öğren her maç 20 25 kill alıp taşırsın.

Kha zix tarzım olan bir karakter değil, Aurelion Sol otpyim ama rework geleceği için reworklü versiyonunu oynayamam diye başka karakterler denemeye başladım. Irelia ile 1V1 çok rahat geçiyor ama 1'den fazla kişiye karşı oynayamıyorum. Lissandra denedim, çok güçlü karakter ama TF'lerde iş yapamıyorum ve çok kırılgan karakter.

Artık dümdüz oynamak yetmiyor çünkü. Oyunda çok fazla bilmen gereken şeyler var özellikle yüksek liglere sahipsen. Oyunu gerçekten bilerek oynamak istiyorsan : https://www.youtube.com/c/LynxÇerezz çoğu konuda bilgi veriyor.

Dostum kitle sion, al omurgakıranı sadece farm yap, kulelere git, dakka 25 civarı zaten gücüne ulaşmış oluyorsun. Takımınla objektiflerin etrafında oyna, boş kaldığın her an gidip lane it split push at. İnan bana şu an metadaki en güçlü çarlardan biri oynamasıda kolay sadece farm yapıcaksın.

Yeni konular

Geri
Yukarı