LoL'de maçtan çıktığım için ban yemiş miyimdir?

fortBoys

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle merhaba LoL'de şampiyon seçimindeyken oyun başlamasına 1 saniye kala seçme ekranından herkesi attı ve ben de direkt oyundan çıktım LoL'den. Ban yemiş olabileceğimi düşünüyorum. Sizce perma ban yemiş miyimdir? Neredeyse ağlamak üzereyim. Maçlarda ne küfür ederim, ne toxiclik yaparım. Ne bilerek feedlerim şu anda oyuna girmeye o kadar korkuyorum ki eğer perma ban yemişsem dünyam başıma yıkılır. Sizden tek ricam ban yemiş miyimdir? Yemişsem ne kadar yemişimdir? Bunu tahmin etmeniz. LoL maçlarıım o kadar iyi geçiyor ki yemin ederim tek 1 maç bile toxiclik yaptığım yoktu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar öncelikle merhaba LoL'de şampiyon seçimindeyken oyun başlamasına 1 saniye kala seçme ekranından herkesi attı ve ben de direkt oyundan çıktım LoL'den. Ban yemiş olabileceğimi düşünüyorum. Sizce perma ban yemiş miyimdir? Neredeyse ağlamak üzereyim. Maçlarda ne küfür ederim, ne toxiclik yaparım. Ne bilerek feedlerim şu anda oyuna girmeye o kadar korkuyorum ki eğer perma ban yemişsem dünyam başıma yıkılır. Sizden tek ricam ban yemiş miyimdir? Yemişsem ne kadar yemişimdir? Bunu tahmin etmeniz. LoL maçlarıım o kadar iyi geçiyor ki yemin ederim tek 1 maç bile toxiclik yaptığım yoktu.
Neden perma ban yiyesin :D. Belki birkaç dakika oyun arayamassın o kadarcık.

Maçtan çıkarak zaten perma ban yemezsiniz. Sakin ol dostum. :D

Neden perma ban yesin kardeşim. Perma yemen için ya hile açmaya çalışcan ya lolskin ya da aşırı toxiclik bunlar yoksa yemez.

Hayır. Art arda 10-15 maç bozmadıysan en fazla 20 dakika beklersin.

Maçtan çıkarak zaten perma ban yemezsiniz. Sakin ol dostum. :D

Neden perma ban yesin kardeşim. Perma yemen için ya hile açmaya çalışcan ya lolskin ya da aşırı toxiclik bunlar yoksa yemez.

Sakin ol dostum, ban yediğini sanmıyorum çünkü sorun seninle değil sunucularla alakalı. Ban yediysende ticket yolu ile çözebileceğini düşünüyorum.

Neden perma ban yiyesin :D. Belki birkaç dakika oyun arayamazsın o kadarcık.

Arkadaşlar konu yanlış anlaşılmış başlık yüzünden ben maçtan falan çıkmadım olay şöyle oldu normal bir şekilde dereceli tek çift girmiştim jung geldi Kayn seçtim falan sonra herkes Heroes'unu seçti 30 saniye geri saymaya başladı maç başlaması için son saniyede yani 0 yazınca oyun gitti ve altta sistem bildirimi diye bir şey yazdı sarı renkte 1 dakika kadar bekledik ve lobiye attı lobidede tekrar maç aramaya başladım ama 1 dakıka sonra falan maç araması devre dışı diye bir şey yazdı bende o an korkup istemciyi kapadım ama riotun serverlar çöktüğü için öyle olmuş yani ben boşu boşuna korkmuşum zaten Allah'a söven Irelia yerine hiç küfür etmeyen bana ban atsalardı garip olurdu.

Niye bu stres? Korku?

Ne kadar bende tilt olsam da bu bir oyun. Dünya başıma yıkılır falan. LoL sana yaramıyor. Büyük bir miktar para yatırmadıysan oyunu sil.

Ayrıca Allah'a küfür eden, bilerek besleyen 3 kişiyi raporladım. Ticket da attım. Hala devam ediyor. Ama "inceleme başlattık." Altı üstü Chat Log'a bakılır, küfür varsa banı yapıştır gitsin. Neyin incelemesini başlatıyorsun?

Sıkıntı yok. TR sunucusunda rapor tuşu çalışmıyor.

Ayrıca ceza alman için üst üste oyunu bozman lazım. En fazla 5 dakika alırsın.

Niye bu stres? Korku?

Ne kadar bende tilt olsam da bu bir oyun. Dünya başıma yıkılır falan. LoL sana yaramıyor. Büyük bir miktar para yatırmadıysan oyunu sil.

Ayrıca Allah'a küfür eden, bilerek besleyen 3 kişiyi raporladım. Ticket da attım. Hala devam ediyor.

+1000 para yatırdım hocam ondan korkuyorum bir de hesabın leveli yüksek.
Niye bu stres? Korku?

Ayrıca Allah'a küfür eden, bilerek besleyen 3 kişiyi raporladım. Ticket da attım. Hala devam ediyor.

Zaten açıkladım bir şey olmadığını.

+1000 para yatırdım hocam ondan korkuyorum bir de hesabın leveli yüksek.

Zaten açıkladım bir şey olmadığını.
Olsun. Resmen sen LoL değil, LoL seni oynuyor gibi hava yarattın bu yazdıkların ile.

Geri
Yukarı