LoL'de nasıl kendimi geliştirebilirim?

ışıkcan26

Hectopat
Merhaba, ben LoL'ü 1.5 yıldır oynuyorum. Ama 1 yıldır elo kasmadığım için Full bronzdum. Şimdi elo kasmaya başladım ama karşıma sürekli geçen sezon Gold ya da platin insanlar gelmeye başladı. ( Bunların büyük çoğunluğu Yasuo ve Zed ) Ben mid mainim ama karşıma Zed ya da Yasuo geldiği zaman hiçbir şey yapamıyorum. Yasuo'ya karşı nasıl oynamam gerektiğini bilen birisi yazabilir mi lütfen?

Not: Ahri OTPyim, cassiopea, Ekko, Malzahar ( daha yeni başladım ), Neeko, Orianna, Pantheon, Syndra oynuyorum.

Eğer kendini oyunda geliştirmek istiyorsan bir karakterin OTP'si olmamalısın. Bir çok mid karakterini bilmelisin. Oynadıklarını beğendim ama Akali Yasuonun büyük bir ctsidir. Mesela akali öğren ve karşına yasuo gelince Akali al (Her zaman işe yaramayabilir sadece bir örnek) . Tabii oyun bilgin de önemli ama özetle böyle.

Zamanla oynayarak, tecrübe edinerek kendini geliştirebilirsin. Başka çaresi yok bu durumun. Onun haricinde oyunu gerçekten bilen insanların videolarını izleyebilir, kendinle karşılaştırabilirsin.

Pantheon çektiğinde çok rahat dövmen lazım aslında. 6 yıldan fazla oynadım şu oyunu, en güzel counterlama tekniği 2 q sunu doldurmadan vurabildiğin kadar vur. 2. Yi doldurduktan sonra üzerine kesin gelevektir. O aralakta mümkün olduğunca kulene yakın oyna veya defansif yeteneğini ona sakla.

Merhaba ben LoL'ü 1.5 yıldır oynuyorum. Ama 1 yıldır elo kasmadığım için Full bronz dum. Şimdi elo kasmaya başladım ama karşıma sürekli geçen sezon Gold ya da platin insanlar gelmeye başladı. ( bunların büyük çoğunluğu Yasuo ve Zed ) ben mid main im ama karşıma Zed ya da Yasuo geldiği zaman hiçbir şey yapamıyorum. Yasuo'ya karşı nasıl oynamam gerektiğini bilen birisi yazabilir mi lütfen.

Not: Ahri otpyim, cassiopea, Ekko, Malzahar ( daha yeni başladım ), Neeko, Orianna, Pantheon, Syndra oynuyorum.

Profesyonelleri izle.

Geri
Yukarı