Çözüldü LoL'de oyuna girdiğim zaman renkler değişiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Larten Crepsley

Hectopat
Beyler bayanlar yazdığım gibi LoL'de oyuna girdiğim zaman renkler değişiyor, bir farklı oluyor. Dün MSI'ın 75 Hz'lik monitörünü aldım, dedim acaba monitörden mi kaynaklı. Ama yok diğer oyunlarda böyle bir sıkıntı yok. Nedeni nedir sizce? Yazacağınız mesajlar için teşekkürler.

Eki Görüntüle xd.png

Dosya Ekleri

• xd.png
    3,8 MB · Görüntüleme: 713
Son düzenleyen: Moderatör:
Beyler bayanlar yazdığım gibi LoL'de oyuna girdiğim zaman renkler değişiyor, bir farklı oluyor. Dün MSI'ın 75 Hz'lik monitörünü aldım, dedim acaba monitörden mi kaynaklı. Ama yok diğer oyunlarda böyle bir sıkıntı yok. Nedeni nedir sizce? Yazacağınız mesajlar için teşekkürler.

Eki Görüntüle 711906

3D gibi bir ayarı mı açtın.

Eki Görüntüle 711906
Ekran kartının oyun üzerinde yapmış olduğu bir sıkıntıdan kaynaklı.
Monitör ile alakalı değil.

Ekran kartın NVIDIA ise Alt+F3 kombinasyonuna gir ve oradaki bütün efektleri temizle. Tabi bunu yapabilmek için ilgili oyunda olmalısın yani Lol'e girip yapmalısın. Antrenman modunda yapabilirsin.

Herkese çok teşekkürler. Birazdan deneyeceğim.
Sağ altta böyle bir şey yazıyor bu arada.
Ekran kartın NVIDIA ise Alt+F3 kombinasyonuna gir ve oradaki bütün efektleri temizle. Tabi bunu yapabilmek için ilgili oyunda olmalısın yani Lol'e girip yapmalısın. Antrenman modunda yapabilirsin.
Deniyorum fakat olmuyor. Bunu masaüstünde mi yapmalıyım?

Dosya Ekleri

• IMG_20201023_115632.jpg
    IMG_20201023_115632.jpg
    97,8 KB · Görüntüleme: 114
Son düzenleme:

Geri
Yukarı