LoL'de oyuncu kalmasa yine de karşılaşma bulunur muydu?

Yusufsendogan

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Ben gümüş elodayım. O saat maça giren 1 gümüş bile olmazsa maç bulunmaz mı yani?

Bu oyun serverleri mantığı nasıl işliyor merak ediyorum.

Ben gümüş elodayım. O saat maça giren 1 gümüş bile olmazsa maç bulunmaz mı yani?

Şöyle oyun her zaman sizin liginize, mmr'nıza ve yeteneğinize yakın oyuncular arıyor fakat eğer ki belirli bir süre içerisinde belirttiğim özelliklerde oyuncular bulunmayınca bu ölçütleri biraz genişletiyor hani Bronz da gelebiliyor Gold da gelebiliyor. Ama durum böyle olunca mesela eğer ki dereceli maçtaysanız ona göre LP alırsınız.

Senin ligine göre değil MMR'ına yani amiyane tabirle elona göre eşleşirsin senin eşleşirken kimseyi bulamaman için en az 2 lig alt ve 2 lig üstünde dahil kendi liginde hiç oyuncunun sıraya girmemesi gerekir o yüzdendir ki şampiyonluk ligindeki oyuncular bazen dakikalarca beklemek zorunda kalıyorlar ve çoğu zaman daha önceki oyunlardan tanıdıkları kişilerle aynı oyuna denk geliyorlar ve herkes metaya göre değil de gelen oyunculara göre hero banlamaya başlıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı