LoL'de penta alamamak

Dediğim gibi hocam oyunu bıraktım. Ayrıca darkin olsaydı arkadaş orda hem cc avantajından hemde ulti biraz bekletilseydi can yenilenebilirdi ulti sayesinde. Hem tank, hemde uzun süreli savaşlarda daha çok hasar çıkartıyor. Gölgenin cc’si yok, kırılgan ve tank rakiplere fazla hasar veremiyorum. Ama bilmiyorum bir şey diyemem...
Darkin nerflü.

Abi 29 Level oldum. Hep quadra killde kalıyorum ve mainim Kayn. Yani ne yapmam gerekiyor? Girdiğim rünler şunlar;
Kara hasat, ani darbe, göz yuvar, aç gözlü avcı.
Zafer, son darbe,
Size bu attığım videoda yaptığım hatam varsa söyleyebilir misiniz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Skillerini çok boş atmışsın. Ayrıca sen gölge Kayn sin, neden Morgana duruken Olaf'a dalıyorsun?

Dediğim gibi hocam oyunu bıraktım. Ayrıca darkin olsaydı arkadaş orda hem cc avantajından hemde ulti biraz bekletilseydi can yenilenebilirdi ulti sayesinde. Hem tank, hemde uzun süreli savaşlarda daha çok hasar çıkartıyor. Gölgenin cc’si yok, kırılgan ve tank rakiplere fazla hasar veremiyorum. Ama bilmiyorum bir şey diyemem...
Bu da sizin oynamayı sevdiğiniz stil , her oyuncunun kendi stili var. Karakterin hangi formunun güçlü olduğu tamamen sizin stilinize bağlı.

Sebep çok, ultiyi kullanma zamanın, odaklandığın kişiler, E yeteneğini daha aktif kullanman gerek, kayn'ın en güçlü yeteneklerinden biri E yeteneğidir, hayatta kalır ve hasar vermeye devam edersin. Sen tüm savaş boyunca 1 kere E kullanmışsın onu da duvarın içine girmeyerek boşa kullanmışsın, o CD ile 3 kere daha kullanabilirdin ve en az 1.5k daha can yenileyebilirdin, o kadar öndeyken seviye ve eşya farkı varken.

Bak biz alıyoruz ama oyun vermiyor pentamızı. :) Biraz eski ama idare edin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Buda verdikleri pentam.

Abi 29 Level oldum. Hep quadra killde kalıyorum ve mainim Kayn. Yani ne yapmam gerekiyor? Girdiğim rünler şunlar;
Kara hasat, ani darbe, göz yuvar, aç gözlü avcı.
Zafer, son darbe,
Size bu attığım videoda yaptığım hatam varsa söyleyebilir misiniz?

Olaf ile yakın rangede fightlaman bir hatadır mesela. Olaf canı azaldıkça attack speed alır. Conq stackli her vurduğunda 200 HP çekiyor adam. Bunlar üst elo bilgiler Dia üzeri değilsen fazla takılma keyif almaya bak.
Sebep çok, ultiyi kullanma zamanın, odaklandığın kişiler, E yeteneğini daha aktif kullanman gerek, kayn'ın en güçlü yeteneklerinden biri E yeteneğidir, hayatta kalır ve hasar vermeye devam edersin. Sen tüm savaş boyunca 1 kere E kullanmışsın onu da duvarın içine girmeyerek boşa kullanmışsın, o CD ile 3 kere daha kullanabilirdin ve en az 1.5k daha can yenileyebilirdin, o kadar öndeyken seviye ve eşya farkı varken.

Bak biz alıyoruz ama oyun vermiyor pentamızı. :) Biraz eski ama idare edin.

Buda verdikleri pentam.

Aynen mesela reis daha detaylı incelemiş. Oyunu oynamayalı uzun zaman oldu.

Ayakkabı almaman da önemli bir etken adama yaklaşamadığın için skill kullanmak zorunda kalıyorsun. Ayakkabı almayı unutma.

Yeni konular

Geri
Yukarı