LoL'de sezon sonu ödülünü alamadım

Ben League Of Legends oynamıyorum ama valorant oynuyorum. Bence biraz bekle sakin ol. Gelir yakında. Riot aksatmaz ödülleri :)

Bu postu görüp acaba bende mi başlasam diye düşünen arkadaşlar varsa başlamasınlar, hata olayı çok fazla oyunda S10'a kadar normal LoL oynadım S10 sonu GM bitirdim bıraktım şimdi TFT oynuyorum hem TR hem EUW geçen sezon dia bitirdim ikisinde de ilk maçları Win aldım birinde bronz 2 birinde demir 2 başlattı.

Bu postu görüp acaba bende mi başlasam diye düşünen arkadaşlar varsa başlamasınlar, hata olayı çok fazla oyunda S10'a kadar normal LoL oynadım S10 sonu GM bitirdim bıraktım şimdi TFT oynuyorum hem TR hem EUW geçen sezon dia bitirdim ikisinde de ilk maçları Win aldım birinde bronz 2 birinde demir 2 başlattı.
Tamamen oynayış süresini arttırmaya yönelik bir derece sistemi var LoL’de MMR falan büyük hikaye.

Aynen öyle hele TR serverı iyice bitmiştir şimdiye geçen yıl GM iken gece oyuna girersem 20dk da oyun buluyordu ve maçta plat adamlar oluyordu GM eloda ne alaka diye düşünüyordum.
Dia olsa yine bir nebze işte düşük eloda çok büyük yığılma var. Oyunun yüzde 40-50 lik kısımı zaten bronz ve gold arasında. Diamond adamı 1v1 de alıp silver olan arkadaşım var.

Dia olsa yine bir nebze işte düşük eloda çok büyük yığılma var. Oyunun yüzde 40-50'lik kısımı zaten bronz ve Gold arasında. Diamond adamı 1V1 de alıp Silver olan arkadaşım var.

Normal yüksek elonunda bir önemi yok zaten artık fazla 2 kişi dia 1'e kadar çok rahat çıkar 1 ayda 38 lvl da challenger olan arkadaşım vardı EUW serverında kardeşiyle beraber funnel yapıyorlardı 20 oyunda 1 lose oluyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı