LoL'de sürekli kaybediyorum

Peki TR'yi komple salıp xxx sitesinde satılan 30 level Unranked West hesabı alsam ban sorunu olur mu?

Hocam oyunu az buçuk biliyorsanız West'e geçin ben yeni başladım biraz öğrenip West'e geçeceğim.
Biliyorum yaklaşık 5-6 yıldır oynuyorum 1 yıldır da aktif olarak sürekli oynuyorum.

Gümüş 4 dün gümüş 3 idim geçen sezon gümüş 1 bitirdim.

Hocam karşıda en az benim kadar güçlü 5 şampiyon oluyor hep o yüzden mümkün değil.
Liginize göre farmınız ve öldürme oranlarınız iyi, genelde top lanede üstlünlük kuruyorsunuz gördüğüm kadarıyla, öncelikle oyun içi chatten uzak durun heleki bu liglerde. Oyun odağınız bozulur, ayrıyetten gördüğüm kadarıyla item dizilimleriniz geneli aynı. Oyuna ve karşı takıma göre şekillendirme yapın, garen ile ayrık iktirme yaparak kulelere oynayabilirsiniz, hullbreaker itemi bu konuda epey yardımcı olacak. Bu elolarda genelde tryndemare baya etkili bir şampiyon rahat taşıtır, kuleye oynarım derseniz aynı şekilde yorick de çok etkili. Eğer karşı takım çok fazla stun cc karakterleri alırsa garen oynamamaya gayret gösterin.Euw geçmekte bir alternatif olabilir her ne kadar euw sunucusundada düşük elolarda çok fazla troll olsada en azından daha ciddi oyunlar dönüyor Trye göre.

Peki TR'yi komple salıp XXX sitesinde satılan 30 level unranked West hesabı alsam ban sorunu olur mu?

Biliyorum yaklaşık 5-6 yıldır oynuyorum 1 yıldır da aktif olarak sürekli oynuyorum.

West'e geçin bence. Ben olsam hesap almam kendi emeğimle kasarım onun yerine XP takviyesi alabilirsiniz.

Daha önce böyle bir şey başıma geldi, 8 maç üst üste kaybetmiştim. 1 ay oyuna işlerim dolayısıyla hiç girmedim düzelmişti. Çok sık kaybetmeye başladığında bir süre ara ver. 1 ay olmaz 1 hafta da olur.

Lose ve Win steak diye bir şey var. Sıralı maçlar için normal maç atıp feedleyince geçiyor. Xerat gibi Hero'ların kda oranları yüksek olduğundan sürekli oynayınca rakibi genelde güçlü kişiler getiriyor.
Lose steak yaparsanız takımınız iyi, rakibiniz kötü olur,
Win Steak'te tam tersi. 😉 Riot'un muazzam eşleştirme sistemi..

smurf hesaplar hesaplamaya dahil değildir.

2 yıldır bırakmıştım oynamıyordum. Son aydır ara ara giriyorum ama script inanılmaz artmış durumda. Oynanmaz artık. çakallar bir de yakalanmamak için aç-kapa yapıyorlar

Peki TR'yi komple salıp xxx sitesinde satılan 30 level Unranked West hesabı alsam ban sorunu olur mu?

Ayrıca West hesabı almak yerine sıfır hesap açıp Amazon prime üyeliği alın zaten ilk ay ücretsiz ordan prime gaming ile içerikleri alın 30 günlük xp takviyesi veriyor, ayrıca görevlerdende takviye geliyor rahat 30 olursunuz, hem bu arada normal oyun girip euwestte alışmış olursunuz, normal oyunlar bile çok güzel dönüyor.

LoL de kaybediyorsanız pes etmeyin. YouTube fazlaca içerik bulunduran bir platform. Oradan yeni şeyler öğrenip pratiğini yaparak kendinizi geliştirebilirsiniz.

Daha önce böyle bir şey başıma geldi, 8 maç üst üste kaybetmiştim. 1 ay oyuna işlerim dolayısıyla hiç girmedim düzelmişti. Çok sık kaybetmeye başladığında bir süre ara ver. 1 ay olmaz 1 hafta da olur.

Arkadaş doğru cevap verdi. Satranç ile elde ettiğim deneyimler bunun doğru olduğunu gösteriyor. Biraz ara ver, dinlen, düzelir. Fakat yine aynı deneyimlerle fazla ara vermenin beceriyi olumsuz yönde etkilediğini söyleyebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı