LoL'de sürekli kaybediyorum

Peki TR'yi komple salıp xxx sitesinde satılan 30 level Unranked West hesabı alsam ban sorunu olur mu?

Biliyorum yaklaşık 5-6 yıldır oynuyorum 1 yıldır da aktif olarak sürekli oynuyorum.
Solo ile oyun sırtlanmaz. LoL takım oyunu bota TP kovalayın. Soloda kurduğunuz üstünlüğü oyuna yansıtamıyorsanız. Hızlı push alıp TP veya mide roam bakacaksınız. Camille öneririm baya OP.

1660384171931.png
1660384074712.png

1660384136422.png

1660384151051.png

40.000 öz var öneri şampiyonları beklerim.
Dari.
Yasuo.
Teemo.
Garen.
Akali.
Zed.
Lee Sin.
Varus.
Gibi şampiyonları ortalama seviyede oynayabiliyorum.

Yeni şampiyon gelecek ona biraz kalsın bir de metada bunlar var bakabilirsin.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20220813-130757_Chrome.jpg
    Screenshot_20220813-130757_Chrome.jpg
    62,9 KB · Görüntüleme: 29
Yeterince iyi oynanırsa her şampiyon taşır diye biliyorum.

Benim yerime

Karşıda Solo harici tüm laneler kasınca pek mümkün olmuyor hocam :) bu maçlardan önceki maçlarda 9 el art arda kazanmıştım.

Açıklamış ben de detay vereyim neden Garen'le olmaz çünkü tank ağırlıklı bir karakter tamam hasarı çok yüksek tanklığı adamı delirtir op gibi duruyor fakat verdiğim örnek olan yone her koşulda kasılmış ise çok daha fazla iş yapıyor neden çünkü engage potansiyeli daha yüksek ultisi ile içeri dalıp çok uzak mesafeleri anında kapatıyor ve savaşlarda ADC'yi çıkartabliyorsunuz ardından sadece e basıp arkalardaki rahat yerine dönebiliyor.
Mesela Garen'le bu imkansıza yakın siz Q basıp koşana kadar o takım sizi yer.
Çok basit bir örnek fakat çoğaltılabilir.

Benim yerime.

Açıklamış ben de detay vereyim neden Garen'le olmaz çünkü tank ağırlıklı bir karakter tamam hasarı çok yüksek tanklığı adamı delirtir op gibi duruyor fakat verdiğim örnek olan yone her koşulda kasılmış ise çok daha fazla iş yapıyor neden çünkü engage potansiyeli daha yüksek ultisi ile içeri dalıp çok uzak mesafeleri anında kapatıyor ve savaşlarda ADC'yi çıkartabliyorsunuz ardından sadece e basıp arkalardaki rahat yerine dönebiliyor.
Mesela Garen'le bu imkansıza yakın siz Q basıp koşana kadar o takım sizi yer.
Çok basit bir örnek fakat çoğaltılabilir.

Ben başka bir soru için cevap vermiştim.

Kanka SUP da Swain oynamanı öneririm eğer takımın kötü gelmezse ortalama oynarsan kazanırsın 2 tane ban yiyen hesabımda toplam 200k Swain vardı ve SUP oynayarak çoğunlukla Win alıyordum.

O kadar kille kaybediyorsan demek ki o eloya ait bir oyuncusun demektir. Çok da zorlamanın bir mantığı yok, oyun bilgini geliştirmeye çalış. Kaybeden laneleri kazandırmaya çalış, tek senin kasmanla olacak bir şey değil bu. Diğer laneleri de kastır ki oyunu kazanma oranınız artsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı