LOL'de takılma sorunu

Derkan

Centipat
Merhaba sevgili dostlar,
Başlıktan da anlayacağınız üzere oyunda takılma, yani ara ara donma problemi yaşıyorum bu özellikle Teamfight'larda, hızlı gerçekleşen hareketlerde oluyor.
Örn: Oyun başlangıcında karakterler hızlıca koşarken benim ekranımda takıla takıla, görüntü kayarak ilerliyor.
Öncelerde bu sorunun bilgisayarımda SSD Card olmamasına bağladım ve hemen ucuzundan da olsa kendime bir SSD Card aldım.
Sistem ve SSD Card'ımın Bilgileri'ni konuya eklemiş bulunmaktayım
Umarım bana yardımcı olabilirsiniz çok uzun zamandır hayalini kurduğum ve benim için önemli olan tek şey aslında bilgisayarımın tabiri caizse yağ gibi kayarak oyun oynamayı diliyordum, lakin yine başarısız oldum ve istediğimi elde edememiş bulunmaktayım

Ek Bilgi: SSD Card'ımı bilgisayarcıma yollamıştım takması için, ama herhalde herif beceremedi çünkü bilgisayar bana geri geldiğinde aynı eskisi gibiydi bende biraz kurcalamaya karar verdim kasamın içini belki de yanlış yaptım şu an oyunu açınca ve oynamaya başlayınca kasam arabanın kontağını çevirdiğinizde çıkan motor sesi gibi ses çıkarmaya başlıyor ve bu ses ben oyunu kapatana kadar devam ediyor, bunun üzerine PC'mi geri yolladım ama adamın bana söylediği beni çok şaşırttı ekran kartımın ve anakartımın yandığını söylüyordu ama böyle bir problem yoktu ben de kasamı geri istedim, sonra SSD Card'ımın takılı olduğu kabloyu satag3'e bağladım, daha sonra tekrar çıkarıp satag1'e bağladım ama sorunum hala düzelmiş değil

Ne yapmalıyım? Nasıl düzeltebilirim? Nasıl anlattığım şekildeki gibi bir performans alabilirim bilgisayarımdan?

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    88,6 KB · Görüntüleme: 140
Son düzenleyen: Moderatör:
Keşke bilen olsa :/

Ne yazık ki bir şey bilmiyorum ben de aynı sorunu yaşıyorum West'te oynayamıyorum. Karakter kendi kendne sağ sola gidiyor...

Yeni konular

Geri
Yukarı