LoL'den kurtulmak için oyun tavsiyesi

apshe

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, 4 senedir LoL oynuyorum LoL ile tanışana kadar hiçbir oyunu uzun süreli oynamadım 1 ay en fazla ama bu nalet oyunu 4 senedir bırakamıyorum. En son kanser oldum ve bilgisayardan kaldırdım acilen yerine bir oyun bulmam lazım.

Oyun tavsiyesi yerine LP'nin ne kadar anlamsız bir şey olduğunu anlasan, benim gibi sadece hafta 1 sandık veya etkinlikler olunca kostüm çıkarmak için oynardın.
Sonrası geliyor zaten.

Hikaye tabanlı oyunları oynamayı çok severim.
Bu yüzden;
  • Batman Arkham Origin
  • Shadow of Mordor

öneririm.

Oyun tavsiyesi isteyen bir kişiye genellikle ilk söylediğim oyun oluyor ama bu oyunu çok seviyorum, ilk çıktığından beri oynuyorum "Satisfactory". Henüz erken erişimde olduğu için bayağı problemli (özellikle çok oyunculu modda ortam biraz kalabalıklaşınca saçmalıyor oyun.) ama yine de almaya değer ve eğer bu tür oyunları seviyorsanız bu oyunu da çok seveceğinizi düşünüyorum. Epic ya da Steam'dan edinebilirsiniz.

Oyun tavsiyesi yerine LP'nin ne kadar anlamsız bir şey olduğunu anlasan, benim gibi sadece hafta 1 sandık veya etkinlikler olunca kostüm çıkarmak için oynardın.
Sonrası geliyor zaten.

Hikaye tabanlı oyunları oynamayı çok severim.
Bu yüzden;
  • Batman Arkham Origin
  • Shadow of Mordor

öneririm.
hesap full zaten tüm şampiyonlar açık 150k mavi öz var kostüm kaç tane bilmiyorum ama kostümü olmayan şampiyon nadirdir aslında oyun zevkli ama sıkıntı şuki bu sezon ki eşleştirme ve lp sistemi 2 maç taşısan 4 maç leş adamlar geliyor

Yeni konular

Geri
Yukarı