LoL'e 1 yıl aradan sonra tekrardan başlanır mı?

Merhabalar. 1 yıl önce LoL'u birden bilgisayardan silmiştim ve çok da iyi olmuştu. Çünkü oyun yüklüyken bayağı fazla oynuyordum o yüzden sildim. En son altın 1'e kadar çıkabilmiştim, zaten dereceli çok oynamıyordum. Sizce tekrardan arkadaşlarla girmek için yüklenir mi? Ben başlarsam bir arkadaş da yeni başlayacak. Sizce tekrardan başlanır mı?
Başlama bence.Oyunu bende bıraktım kafam rahat.
Mantıksız. Her iyi skor yaptığında oyunu kazanacaksan ne anlamı kaldı? Ayrıca jungle farkı yok. Bot lane'ye roam atıp maçı alabilirdiniz.
Jungle farkı yok diyemezsin.Objektifi kimler aldı,hangi koridorlar nasıl gang aldı,early ve midde jungle farm ve level farklarını bilmeden kda ve mac sonu farmi ile golduna bakarak jung farki yok demek bence akılsızca bir söylemdir.Belki rakip junglardan biri latede farmlayarak aradaki farkı kapatmıstır veya killerden bazılarını çalmıştır.

Belki bu syndra da arka arkaya 5-10 maç bu skoru yapıp bir sürü el kaybettikten sonra böyle bir açıklama yapma gereği duymustur.Bu söylediğim varsayımları bende yaşadığımdan biliyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı