LoL'e başlanmalı mı?

Tokiler

Decipat
Makaleler
1
Arkadaşlar, ilk defa LoL oynayacağım eskiden dikkatimi çekmiyordu oyun, tavsiyeler verir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaş grubuyla oynarsan daha çok zevk alırsın. Benim gibi çabuk sinirlenen biriysen, tek başına oynuyorsan ve özellikle TR sunucusunda oynuyorsan vay haline. Onun dışında güzel oyundur.

Sana önerim oyunda eğlenmek istiyorsan ARAM ve URF oyun modlarını oyna derecelidir sıralıdır bunlara hiç girme, gireceksende arkadaşlarınLa gir.

Güzel oyundu. Keyifliydi. Ailevi değerlerimize, milli değerlerimize, dini değerlerimize fütursuca sövülmeden önce. Muhabbet etmeyi, iki kelam etmeyi, uyumu bilmeyen insanlarla oynanmaz. Ben olsam başlamazdım. Bıraktım, dört sene oynadım. Pişman değilim.

Katılıyorum,eğer o tür oyun istiyorsan Dota 2 oynayabilirsin biraz zor da olsa.Eğer normal bişey istiyorsan Heroes of the Storm oynayabilirsin ama sakın lole başlama illaha başlicaksan EU West server'ında başla ama Heroes of The Storm önerimdir
Sanırım Türkler ICCup serverinde DOTA2 serveri satın almışlardı bakabilirsin.
Hazır girmişken işin içine Starcraft 1’de dene fakat Blizzard versiyonunu.

LoL yerine adam akıllı bir oyuna başlayabilirsin. LoL insanı kanser yapmaktan başka hiçbir olayı yok.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı