LoL'e başlayayan için tavsiyeler nelerdir?

Öncelikle kendinizi fazla kaptırmayın. Oynarken kimseye sataşmayın, size küfür eden veya toxiclik yapan olursa susturun. Yeni hesap açıp oynamaya başlayanlar her şeye küfür ediyor maalesef. Kendinize uygun olan karakteri bulun ve oynamaya başlayın. YouTube'dan lynx çerez izleyebilirsiniz, öğretici videoları var yeni başlayanlar için. İyi eğlenceler, umarım LoL hayatınızı mahvetmez :D.

Bu kadar kişi başlama diyor bir bildikleri var. Neyse sonuçta senin kararın bize saygı duymak düşer lakin o saygıyı TR serverindeki oyunculardan bolca alacağına eminim. 😅 İllaki başlayacaksan botlara karşı oyna 1 yıl. Ölmeden herhangi bir şampiyonla botlara karşı penta atana kadar da geçme eşleşmeli moda. Bir de küfür yemeye alışsan iyi olur. (Hayır, şaka yapmıyorum.) 1 Kişinin daha çok etkisi olabilen oyunları tercih et bence. Valorant, CS:GO vb.

Son düzenleme:
Arkadaşın sorusu, Lol'e başlamalı mıyım değil. Saçma sapan başlama diye yazmayın, sorusuna odak olun. Öncelikle benim tavsiyem sohbet kısmını hiç mi hiç kullanma oyunda. Komple herkesi sustur sinyaller de dahil. Teemo karakteri ile oyuna başlamıştım aşırı eğlenceli hale geliyor hani zevk alarak öğrenmeye başlamıştım bunu bana sağlayan karakter Teemo idi. Jungle yani orman haricinde her yerde oynayabiliyorum ve rakibi kabız ediyorum 😄 Çoğu kişi arkadaşın yoksa başlama vs demiş hiç aldırış etme, işin zorluğu olacak ki daha iyi kavrayabilesin. Bireysel olarak antrenmanlar yaparak, botlara karşı oynayarak gelişme katedebilirsin. Oyunları taşıyıp kazanmak istiyorsan, MİD ve ADC herolarına odaklan.

Arkadaşın sorusu, Lol'e başlamalı mıyım değil. Saçma sapan başlama diye yazmayın, sorusuna odak olun. Öncelikle benim tavsiyem sohbet kısmını hiç mi hiç kullanma oyunda. Komple herkesi sustur sinyaller de dahil. Teemo karakteri ile oyuna başlamıştım aşırı eğlenceli hale geliyor hani zevk alarak öğrenmeye başlamıştım bunu bana sağlayan karakter Teemo idi. Jungle yani orman haricinde her yerde oynayabiliyorum ve rakibi kabız ediyorum 😄 Çoğu kişi arkadaşın yoksa başlama vs demiş hiç aldırış etme, işin zorluğu olacak ki daha iyi kavrayabilesin. Bireysel olarak antrenmanlar yaparak, botlara karşı oynayarak gelişme katedebilirsin. Oyunları taşıyıp kazanmak istiyorsan, MİD ve ADC herolarına odaklan.
Teşekkürler!

Başlama.

Kemoterapisi olmayan kansere hoş geldiniz.

İlk olarak West hesabı oluşturun. Ve botlarla oynayın. Oyunun mekaniğini çözün. Main(sürekli oynadığını pozisyon) yeriniz orman olsun.

Kamp temizlemeyi, buffların ne işe yaradığını öğrenin. YouTube'dan bol bol profesyonel maç izleyin. Nerede ne yaptıklarını görün.

En önemlisi, LoL oynayan arkadaşınız olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı