LoL'e girer girmez mavi ekran hatası

Ömer S

Hectopat
Daha fazla  
LoL oynarken birden mavi ekran hatası aldım. Bilgisayar tekrar başladı yine LoL'e girdim ve yine aldım. Farklı bir oyun oynayayım dedim Far Cry oymaya başladım. 1 saat boyunca sıkıntısız oynadım. Tekrar LoL'e girdim ve yine aynı hata. Bunun çözümü nedir? Bilen arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim. Şimdi Valorant oyununda da yaşandı.

Son düzenleyen: Moderatör:
1619556942934.png

Ali Güngör hocamızın yazısını dikkate aldın mı? Ayarları böyle yapın. Sonra mavi ekranın %100 olmasını bekleyin. Minidump dosyası olursa paylaşırsınız.

Minidump dosyası var ama içinde herhangi bir şey yok. Aldığım hata da şu:" KMODE_EXCEPTION_NOT_HANDLED" Tam anlamıyorum bu konulardan bu kod neden hata aldığımı açıklayabilir mi?

Minidump dosyası var ama içinde herhangi bir şey yok.
Nasıl yok? Minidump dosyasının boyutu oluşmuş muydu? Biz o dosyanın hata kodları görmek için başka bir yazılım kullanıyoruz. Siz o yazılımı indirmediyseniz görmemeniz gayet normal.

KMODE_EXCEPTION_NOT_HANDLED
Tek hata başlık kodu ile mavi ekran sorunun aşırı zordur. Minidump dosyası işi kolaylaştırıyor ve daha az uğraşmamızı sağlıyor.

Yanlış yaptığım bir şey mi var ? Dosyanın içi boş gözüküyor.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    44,8 KB · Görüntüleme: 26
Peki, Ali Güngör'ün dediklerini yapınız. Ek olarak mavi ekran aldıktan sonra %100 olmasını bekleyin.

Minidump dosyası oluşursa paylaşırsınız. Dosyayı inceleriz ve sorunu çözmeye çalışırız.

Geri
Yukarı