LoL'e tekrar başlama sonrası iyi oynayamama

LolOynayanBiri

Hectopat
Makaleler
1
1 ay oldu bırakalı. Tekrar başladım ama Yasuo'da 1 Q tutturamıyorum. Tüm kombolarını hatırlıyorum ama yapamıyorum. Antrenman modunda target'a E, Q, F yapayım dedim ama düz duran target'a kombo yapamadım, arkaya gitti E, Q, F'im. Minyon alamıyorum, hortumu toplayamıyorum. Neden böyle oldu? Antrenman modunda 1-2 saat ısınsam düzelir mi?

Kayn22

Zeptopat
1 ay oldu bırakalı. Tekrar başladım ama Yasuo'da 1 Q tutturamıyorum. Tüm kombolarını hatırlıyorum ama yapamıyorum. Antrenman modunda target'a E, Q, F yapayım dedim ama düz duran target'a kombo yapamadım, arkaya gitti E, Q, F'im. Minyon alamıyorum, hortumu toplayamıyorum. Neden böyle oldu? Antrenman modunda 1-2 saat ısınsam düzelir mi?
Oynadıkça düzelecektir dostum bu arada istersen birlikte oynayabiliriz.Bende senin gibi 1 ay bıraktım şimdi geri başladım ama öyle bir sorunla karşılaşmadım.

KS
KS
L

LolOynayanBiri

Hectopat
Makaleler
1
Sensi farklı bir oyunu çok fazla oynadıysanız olabilir veya hiç oyun oynamadıysanız da. Zamanla oturacaktır.

1 aydır bilgisayara elimi sürmedim derslerime odaklanmıştım.

Oynadıkça düzelecektir dostum bu arada istersen birlikte oynayabiliriz. Bende senin gibi 1 ay bıraktım şimdi geri başladım ama öyle bir sorunla karşılaşmadım.

Çok iyi olur istediğin zaman birlikte girelim.

Lynx20

Centipat
Ben 2 yıldır oynamıyordum bıraktığımda ligim goldtu. Şu an tekrar başladım 10 yerleştirme maçı attım 9 Win. Direkt golda attı beni. Daha itemleri bile pek bilmiyorum ama oyun çok kolay geldi bana.

KS
KS
L

LolOynayanBiri

Hectopat
Makaleler
1
Ayrıca senin nickin nedir?

Berbere gidip bir duş alacağım saat 2 ya da 2 buçuk gibi gireriz nick TheFaceOfTheWind.
Ben iki senedir oynamıyordum geçen bir gireyim dedim TR serverda girmişim eskisinden daha beter bir durumda oyun.
Hemen geri çıktım.

Maalesef öyle sezon arası Gold-plat arası oynuyordum daha az feeder ve küfür geliyordu. Plata kadar çıksam şimdi bir de düzgün oynasam oynarım.
Ayrıca senin nickin nedir?

Hocam girelim istersen müsaitim.

Son düzenleme:
Yukarı