LoL'e tekrar başlama sonrası iyi oynayamama

Makaleler
1
1 ay oldu bırakalı. Tekrar başladım ama Yasuo'da 1 Q tutturamıyorum. Tüm kombolarını hatırlıyorum ama yapamıyorum. Antrenman modunda target'a E, Q, F yapayım dedim ama düz duran target'a kombo yapamadım, arkaya gitti E, Q, F'im. Minyon alamıyorum, hortumu toplayamıyorum. Neden böyle oldu? Antrenman modunda 1-2 saat ısınsam düzelir mi?

1 ay oldu bırakalı. Tekrar başladım ama Yasuo'da 1 Q tutturamıyorum. Tüm kombolarını hatırlıyorum ama yapamıyorum. Antrenman modunda target'a E, Q, F yapayım dedim ama düz duran target'a kombo yapamadım, arkaya gitti E, Q, F'im. Minyon alamıyorum, hortumu toplayamıyorum. Neden böyle oldu? Antrenman modunda 1-2 saat ısınsam düzelir mi?
Oynadıkça düzelecektir dostum bu arada istersen birlikte oynayabiliriz.Bende senin gibi 1 ay bıraktım şimdi geri başladım ama öyle bir sorunla karşılaşmadım.

Sensi farklı bir oyunu çok fazla oynadıysanız olabilir veya hiç oyun oynamadıysanız da. Zamanla oturacaktır.

1 aydır bilgisayara elimi sürmedim derslerime odaklanmıştım.

Oynadıkça düzelecektir dostum bu arada istersen birlikte oynayabiliriz. Bende senin gibi 1 ay bıraktım şimdi geri başladım ama öyle bir sorunla karşılaşmadım.

Çok iyi olur istediğin zaman birlikte girelim.

Ben 2 yıldır oynamıyordum bıraktığımda ligim goldtu. Şu an tekrar başladım 10 yerleştirme maçı attım 9 Win. Direkt golda attı beni. Daha itemleri bile pek bilmiyorum ama oyun çok kolay geldi bana.

Oynadıkça düzelecektir dostum bu arada istersen birlikte oynayabiliriz. Bende senin gibi 1 ay bıraktım şimdi geri başladım ama öyle bir sorunla karşılaşmadım.

Ben iki senedir oynamıyordum geçen bir gireyim dedim TR serverda girmişim eskisinden daha beter bir durumda oyun
Hemen geri çıktım

Ayrıca senin nickin nedir?

Berbere gidip bir duş alacağım saat 2 ya da 2 buçuk gibi gireriz nick TheFaceOfTheWind.
Ben iki senedir oynamıyordum geçen bir gireyim dedim TR serverda girmişim eskisinden daha beter bir durumda oyun.
Hemen geri çıktım.

Maalesef öyle sezon arası Gold-plat arası oynuyordum daha az feeder ve küfür geliyordu. Plata kadar çıksam şimdi bir de düzgün oynasam oynarım.
Ayrıca senin nickin nedir?

Hocam girelim istersen müsaitim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı