LoL'e yeni başlayan birine tavsiyeler

Susturmak ne demek? Aşırı yeniyim oyunda :) .
Oyun içinde Tab tuşuna basınca çıkan ekranda kişilerin yanında 3 tane seçenek oluyor. Birisi o kişinin kullandığı emoteları görmeyi engelliyor, birisi o kişinin attığı sinyalleri görmeyi engelliyor, öbürü de o kişinin chatten yazdıklarını görmeyi engelliyor. Oradan halledebilirsin.

Oyuna yeni başlayan biri için bu söylediğin şampiyonlar bence biraz fazla gelecektir. Onun yerine daha çok tank şampiyonlara yönelmesi daha mantıklı olur. En azından oynayamasa bile tank kasarak takımda bir işe yarar.

Lilia aşırı zor bir Hero değil bence ama haklısınız. Top Lane de de tank şampiyonlar da oynayabilirsiniz.

Oyuna yeni başlayan biri için bu söylediğin şampiyonlar bence biraz fazla gelecektir. Onun yerine daha çok tank şampiyonlara yönelmesi daha mantıklı olur. En azından oynayamasa bile tank kasarak takımda bir işe yarar.
Şu an kayn, sett, jhin, ezreal, vayne gibi heroları oynayabildiğimi düşünüyorum. Hiç feedleme durumum olmadı bunlarla.

Dostum eğlenmek için oyna. Oynarken keyfini bozan insanları sustur. Oyun sonunda da raporla. Takdir seviyeni yükseltirsen raporladığın kişiler daha hızlı ceza alacaktır. Şahsen çok bilgim olmamasına rağmen tek başıma destek oynuyorum. Altın I'e kadar çıkmayı başardım. Şu anda da Altın III'üm. Küfür etmeden, kanser olmadan da LoL oynamak mümkün. Takımla iyi ilişki kurarsanız yenilseniz bile eğlenirsiniz. Adı üstünde bu bir oyun. Keyif vermesi için oynuyoruz ve onu hiç zehir etmeye niyetim yok. Son tavsiyem de şudur. Bir koridoru gözüne kestir ve o koridorda oynanabilecek şampiyonların çoğuna hakim olmaya çalış. Mesela ben destek oynamama rağmen ormanda da iyi oynayabiliyorum. Ekstra bir rol belirle. Ne olur ne olmaz.

Geri
Yukarı