LoL'e yeniden başladım

5. sınıftan 8. sınıfın başlarına kadar bağımlı bir asosyaldim sonra LGS'ye çalışmak için bıraktım ve oynamadım ama ara tatilden önce yeniden başlayıp tekrardan bağımlısı oldum 8.sınıfın yazına kadar sonra dedim böyle oyun olmaz abim de sil falan diyordu ikide bir ben de sildim 1 sene sonra tekrar indirdim 1 maç girdim hiç sarmadı sildim ondan 1 sene sonra arkadaş oynuyor diye yükleyeyim dedim onunla 1-2 el girdik arkadaş da toxic idi oyun da hiç sarmadı tekrardan sildim o zamandan beri oynamıyorum.

LoL oynadığım zamanlar 104 kilo idim, geçen yaz bıraktım. Şu an 75 kiloyum ve sportif bir hayatım var, vücut geliştiriyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şaka bir yana, ben de uzun zamandır oynamıyordum, dün indirdim kurdum, Prime Gaming kapsüllerinden neler çıkacak, gideyim az kostüm mostüm bakayım diye girdim; bakalım ne olacak :D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şaka bir yana, ben de uzun zamandır oynamıyordum, dün indirdim kurdum, Prime Gaming kapsüllerinden neler çıkacak, gideyim az kostüm mostüm bakayım diye girdim; bakalım ne olacak :D
Yalnız video tam olarak ben :D.

Yeni konular

Geri
Yukarı