lolMiner alternatifi önerisi

Nb miner daha fazla H veriyor fakat Team red miner sanki daha fazla share gönderiyor gibi geliyor bana 🤷‍♂️
hale hazır 6600 düz ve 6600xt rigimde teamred kullanıyorum.
arkadaşta 5500xt olduğu için yukarıda dediğim gibi 5500xt lerde
lolminerı update ettim hiveosta sonra 1 er 2 şer invalid vermeye başladılar.
teamredde düşük mh verdiği için NBMiner kullanıyorum.
bir ara bende taktım fazla share olayına sanki bana da share önemli havuzlarda lol daha iyi gibi geldi.
artık az kaldı filmin sonuna geliyoruz takmıyorum artık.

Bende de RX 5700 ve RX 6600 var. Biliyorsun KuCoin havuzundayım. lolMiner kullanıyordum RX 5700 ile her şey güzel stabil ve iyiydi. Sonra LolMiner'ın bir sürümünde (hangisi hatırlamıyorum) invalid vermeye başladı. Bende acil tarafından minerları test etmeye başladım. Nb miner ve Team red miner başarı sağladılar invalid vermeden. Share konusunda lolMiner iyiydi gerçekten ama sonradan dönmedim artık. Nb miner fazla mh veriyor ve harcadığı elektrik biraz daha fazla, Team red miner da harcanan elektrik düşüyor ama daha fazla share gönderdiğini görüyorum takip ettiğimde. Nb miner 85 mhken havuza 83 mh yansıdı, Team red miner 84 mh iken havuza 85 mh yansıdı mesela. Tabii günden güne bunlar değişir. Net konuşmak yanlış olur. Bende bazen çok takıyorum bazen de takmıyorum. O an aklıma ne eserse işte. Bugünde Team red minerın RX 5700 için B mode olayına taktım onunla oynadım biraz. Bu modda voltajı ve çekirdek hızını biraz daha düşürmene izin verip elektrik tasarrufu yapmaya yarıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı